Topic: Lodziarnia w mieście.

Długo zastanawiałem się nad tym jaki interes otworzyć. Przestudiowałem wszystkie za i przecie i doszedłem do wniosku, że w małych miejscowościach brakuje dobrych lodziarni. Na początku mam plan otworzyć jedną, a jak się sprawdzi to może i całą sieć. W związku z tym planuje zakup lad do przechowywania lodów, ale musi to być nowy i spwadzony sprzęt.

Re: Lodziarnia w mieście.

Dobrze, że zajrzałem w to miejsce, bo dosłownie w zeszłym miesiącu odbierałem zamówione lady od dostawcy. Nawet nie wiesz ile jest roboty z szykaniem dobrego dostawcy. Mi zajęło to dobry miesiąc, ale ty będziesz miała ułatwione zadanie. Spróbuj zajrzeć na stronę http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418 . Tam znajdziesz trochę informacji o firmie i o tym co można u nich kupić.

Gdzie jak gdzie, ale na forum zawsze można liczyć na jakiś ciekawy trop. Też szukam lady chłodniczej i miałem problem ze znalezieniem kogoś kto nie tylko buduje takie lady, ale też je projektuje pod danego klienta. Teraz to już jestem gotowy do działania, dziękuję za pomoc.

No nie ma się co oszukiwać, że podstawowym sprzętem przy sprzedaży lodów jest lada chłodnicza cena http://www.essystemk.pl/ uzależniona jest od wielkości takiej lady oraz kształtów, jakie zostaną zastosowane przy jej produkcji. Im bardziej skomplikowany projekt, tym więcej będzie trzeba za nią zapłacić. Ale jedno jest pewne, że dobrze wykonana lada będzie służyła przez długie lata, a fajny wygląd przyciągnie klientów.

Zastanawiam się nad tym twoim interesem i jestem ciekawa jakie dochody może on przynosić w sezonie zimowy. To jednak dość martwy okres, jeśli chodzi o sprzedaż lodów. Sądzę, że będziesz musiał się posiłkować dodatkowymi produktami w tym okresie. Ale za to latem, zwłaszcza jak będzie gorąco rąk do pracy może ci zabraknąć.

Najważniejsze, żeby zbilansować sobie wszystkie możliwości. Wiadomo, że w tym interesie największy obrót przewiduje się raczej latem.