Topic: Office dla kilku stanowisk i coś do zarządzania zdalnego

Hej. Czy ktoś wie gdzie mgoę tanio i w pełni legalnie nabyć Office 365 na 5 komputerów? Wszystkie domowe, wyłącznie na osobisty użytek. Pojedyncze licencje wychodzą zbyt drogo. Przydałoby się jeszcze coś do korzystania z zasobów (ewentualnie podglądania ich) aktualnie wyłączonych maszyn, tzn jakiś program do zdalnej administracji komputerem. Pozdrawiam, dziękuję za poświęcenie czasu! smile Mam nadzieję, że nie umieszczam tego posta w złym miejscu smile

Re: Office dla kilku stanowisk i coś do zarządzania zdalnego

WOW. Masz w domu PIĘĆ komputerów? big_smile Po co ci aż tyle? big_smile

Co w tym dziwnego? tongue Jeśli ma męża i dwójkę dzieci to już potencjalnie cztery komputery plus jakiś firmowy i jest 5 tongue tłumaczyło by, czemu chce sprawdzać ich zawartość tongue

No bo dwa kompy są takie typowo „przedpotopowe”, dzieciaki z nich korzystają do pisania prac do szkoły (spokojnie, sprawdziłam, Office’audźwigną). Posiadanie tylu komputerów faktycznie potrafi być kosztowne, np. jeśli chodzi o WinRAR cena dla tylu stanowisk była dla mnie zaporowa, no bo dla każdego komputera kupować oddzielnie? Ale ostatecznie i tak okazał się potrzebny jedynie na dwóch.Z antywirusami ten sam problem… no co zrobić wink Korzystajac z okazji, napiszcie, jeśli możecie, jakiego programu pocztowego używacie (by z wielu różnych kont ściągał maile).

Ja używam w domu wersji Home programu The Bat, nie lubię Outlooków ani innych, za dużo niepotrzebnych opcji mają i jeszcze przeszkadzają mi komunikaty o potrzebie zalogowiania, bo blokują normalnie używanie komputera. The Bat ma prosty interfejs i tylko użyteczne funkcje, przyzwyczaiłem się do niego.