Topic: Przygotowanie pokoju dla dziecka

Witam serdecznie. Jestem w siódmym miesiącu ciąży i wraz z mężem zaczęliśmy już szykować pokój dla naszej kruszynki. Zastanawiamy się czy lepiej kupić jakąś śliczną, kolorową, bajkową tapetę naklejki czy może szablony na ścianę. Co łatwiej się się na ścianę waszym zdaniem nakłada? Z góry dziękuję za pomoc.

Re: Przygotowanie pokoju dla dziecka

Hej. My mamy tapetę, ale bardzo tego żałuję. Nie dość, że według mnie dużo ładniej wyglądają takie naklejki, to o niebo łatwiej się się je nakleja. Mąż się bardzo natrudził tapetując.

Dzień dobry. My ostatnio ozdobiliśmy pół mieszkania świetnymi naklejkami samoprzylepnymi. Jest ogromny wybór kolorów, wzorów, kształtów, a nakleja się je raz dwa. Nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Przy tapetowaniu się pani dużo bardziej napracuje.

Potwierdzam. Naklejki to świetna rzecz. My oprócz naklejek używaliśmy też gotowych szablonów. Ładnie wyszły nam w salonie dzięki temu kwiaty na ścianie.

A ja mam mieszane uczucia. Nigdy nie przepadałam za fototapetami. Chyba wolę tradycyjne  tapety

Siema. Naklejki są teraz bardzo modne i uważam, że nadają ekstra klimat w mieszkaniu. Zwłaszcza są niezastąpione w pokojach dziecięcych. Jest tyle ślicznych naklejek na przykład z postaciami z bajek, czy ze zwierzętami. Dzięki temu dzieciaczek może mieć wręcz baśniowy pokój. Szkoda, że za naszych czasów nie było takich wynalazków.