Topic: O czym pamiętać wykańczając wnętrze?

Czesc! kończę właśnie remont i boję się, że o czymś zapomniałem. O czym Wy zapomnieliscie? 

Re: O czym pamiętać wykańczając wnętrze?

Zawsze się o czyms zapomina  smile Ja bym się skupił na detalach, bo o wszystkich innych elementach trudno zapomnieć. Dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w gniazda elektryczne berker i pasujace wtyczki. Taki niewielki element a sporo potrafi zmienić.

Ja również polecam detale – białe listwy przypodłogowe, pasujące drzwi i do tego właśnie wspomniane właczniki. Ja swoje kupiłam w sklepie www.electric24.pl i jestem naprawdę zadowolona. Zajrzyj, a moze też coś wybierzesz. Na przykład minimalistyczny włącznik Legranda kolekcja Niloe Eco, który doskonale pasuje do salonu.

Zdecydowalem się na proste gniazda umocowane na tynku i efekt wyszedł naprawde spoko. znalazłem jednak fajne włączniki ze szkla i zastanawiam się, czy ich nie zmienić. Pasowałyby mi do nowoczesnego stolu, jaki zaplanowałem sobie w salonie.

Tez mam szklane właczniki i szczerze polecam. Może trochę widać na nich odciski palców, ale wcale nie jest problemem je przetrzeć raz na jakiś czas. Dobierz jeszcze pasujące karnisze i całość będzie się super prezentowac. mam nadzieję, ze wrzucisz jakieś zdjecie i pochwalisz się swoim dziełem?

oczywiście! będziecie jednak musieli jeszcze kilka dni poczekac, bo nie mam jeszcze wszystkich mebli i dodatkow.