Topic: Którą lampę wybrać do niskiego pomieszczenia

Witam, mam taki problem w domu, mianowicie mamy bardzo niską łazienkę i zawsze jak jest normalna lampa wisząca to haczy się ją głową i to jest niesamowicie uciążliwe. Myślałem więc o jakimś modelu ściennym tylko zupełnie nie mam z tym doświadczenia i proszę o rady. Coś do ceny 100 złotych najlepiej. No i coś prostego, bo i tak już mamy takie poplątanie z pomieszaniem jeśli chodzi o style

Re: Którą lampę wybrać do niskiego pomieszczenia

Masz przed soba kilka rozwiązań. Jednym z nich napewno jest zakup kinkietu na ścianę. Zobacz sobie tutaj, tu masz duży wybór: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Kinkiety-scienne/341. Dzięki temu to już na pewno się w nic nie uderzysz, bo to będzie z boku sobie wisiało przyczepione. Drugim rozwiązaniem dla ciebie mogą być lampy halogenowe. http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-halogenowe/344, pod tym linkiem zanjdziesz. Nie że reklamuję, ale sklep ma duży wybór po prostu i od razu mi przyszedł do głowy.

Bzdura zupełna – lampa halogenowa przecież jest na sufit!!! Tu widać wyraźnie

No chyba ty bzdury teraz pleciesz, mój drogi. Tam masz różne modele, montowane też na ściany. Zresztą wyraźnie jest napisane, tylko czytać trzeba czytać, a nie robić zamieszanie nie potrzebne na forum.

My mamy w domu kilka paneli led na ścianie. One są zuepłnie płaskie więc to też nie jest żaden problem. Właściwie nadal ci zostaje taka sama wysokośc pomieszczenia. Panowie proszę nie kłócić o jakieś tam lampy wink Jakby to było cos waznego jeszcze tej...

Bardzo dobrze mówi koleżanka. Jesli ci sie nie chce grzebać, to te taśmy ledbęda nawet lepsze niż kinkiety, bo mniej roboty z montażem. Chyba że akurat chcesz się troche pobawić big_smile Ja ze swojej strony mogę skromnie polecić jeszcze na przykład lampy sufitowe nowoczesne, ale tylko nowoczesne, bo one właśnie czasem mają takie małe, płaskie klosze i tez nie zabieraja za dużo miejsca. Ale to tylko taka mała moja sugestia. Coś tam na pewno wybierzesz z tego, co ci tu wszyscy podsuwają