Topic: Darmowy czy płatny audyt seo serwisu?

Witam, chciałabym przeprowadzić audyt seo mojego serwisu.  Nie wiem czy wybrać opcję darmowego audytu? Czy jednak zlecić audyt profesjonalnej firmie? Co radzicie?

Re: Darmowy czy płatny audyt seo serwisu?

Nie polecałbym opcji darmowego audytu… Darmowe audyty zwykle są oparte o automatyczne narzędzia, które weryfikują jedynie wybrane elementy strony serwisu, w tym nie zawsze wszystkie podstrony, a bardzo często tylko jeden adres.

To fakt… ponadto wykonana w taki sposób analiza może zawierać braki, a elementy ważne pod kątem SEO mogą nie zostać wskazane, podobnie jak skala problemu. Nie zawsze otrzymamy konkretne rekomendacje i sugestie poprawy wykrytych błędów.

Jeśli zdecydujesz się przeprowadzić płatny audyt serwisu to warto zainteresować się ofertą tej firmy https://audytseo.pl/ . Specjalista SEO wspomagając się narzędziami, które analizują cały serwis oraz na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia, zasugeruje najlepsze rozwiązanie problemów optymalizacyjnych pod kątem dalszego pozycjonowania Twojego serwisu.

Dziękuję za pomoc…opcja płatnego audytu wydaje mi się być najlepszym rozwiązaniem.