Topic: Jakie produkty można kupić w sklepie z Nike?

Witam wszystkich fanów sportu i nie tylko smile)) Mam w planie kupić sobie trochę markowych rzeczy i do chodzenia i do treningu. Po prostu robię mały remanent w życiu i do poważnego faceta chciałęm dorzucić trochę luzu. Najlepiej zrobić to przez ubrania i takie mam zamiar kupić. Chciałem się skupić na jednej marce, może to być Nike. Pytanie tylko jaki asortyment tego producenta mogę kupić w sklepach online?

Re: Jakie produkty można kupić w sklepie z Nike?

Również witam. Nie wiem jak to wyglada w sklepach online, ale w stacjonarnych to na przykład widziałem podstawę w formie butów i całego asortymentu ubrań oraz wiele różnych gadzetów np. różne opaski, okulary, skarpetki, czapeczki. Generalnie wszystko co moze się przydać w codziennym życiu.

Zgadza się smile)) Jest tego całe mnóstwo, tylko wybierać...

Ja bardzo często kupuję w sklepie Nike, Adidas czy przedmioty innych producentów. Uważam po prostu, że warto to robić ze względu na jakość tych produktów. A tak wogóle to wracajac do pytania kolegi na początku to w salonach Nike można dostać praktycznie wszystko. Super koszulki, spodenki, czy dresy, generalnie sprzęt do codziennego uzytku i do sportu.

Bardzo lubię bieganie, wiec mam nadzieję, że coś do tego sportu w sklpie znajdę...

Bez najmniejszego problemu, teraz to biegaja prawie wszyscy, a jak nie biegaja to na pewno zaczną, bo przecież jest taka moda smile))

Moda modą, ale najwazniejsza jest wygoda, a jeśli można do tego dobrze wyglądać to ja jestem za.

W sklepach z takim sprzętem jest bardzo duzo specjalistycznych strojów i akcesoriaów. Zwykle są one dzielone ze względu na dyscyplinę czy formę w jakiej są używane. Są więc ubrania i buty do biegania, piłki nożnej i innych sportów drużynowych, a nawet pływania. Dla fanów tej ostatniej dyscypliny producenci wprowadzili na przykład super okulary do pływania.

Z tego co kojarzę to bardzo dobry sklep nike znaleźć można na https://ctxsport.com/sklep/nike/ i jest tam całe mnóstwo różnych sprzętów, a co najważniejsze w różnych cenach. Są tam zarówno ubrania, buty i akcesoria w wersji ekonomicznej, jak i dla zawodowców.