Topic: Polećcie skuteczny środek na nadmierną potliwość.

Cześć wam, mam nadzieję, że ktoś się odezwie bo już nie mam siły walczyć ze swoim ciałem. Nawet jak nie jest bardzo gorąco to i tak strasznie się pocę, a jak jeszcze pomyślę o tym, pocę się jeszcze bardziej. Co mam zrobić, poradźcie sad

Re: Polećcie skuteczny środek na nadmierną potliwość.

Wygląda na to, że u ciebie to jest nerwowe. Może powinieneś zacząć od psychologa, zanim zaczniesz na siebie coś wylewać.

Ja akurat dobrze cię rozumiem, bo tez tak mam. Rano piję sok z całej cytryny z wodą i pocę się zdecydowanie mniej. To jest sposób modelek, a one przecież muszą pracować w świetle reflektorów, które też grzeją.

Ja myślę, że dla ciebie byłby odpowiedni dobry antyperspirant. Na tej stronie: http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … erspiranty znajdziesz zarówno krajowe antyperspiranty Ziaji pojedynczo i w zestawie z żelem pod prysznic i kremem nawilżającym,  jak również zagranicznych firm takich jak Vichy Homme czy SVR Spirial. Wszystkie one hamują nadmierne pocenie się a ten ostatni jest pochodzenia roślinnego i bezzapachowy, więc mogą go używać osoby uczulone.

No dobrze, w sumie jeszcze żadnego z nich nie próbowałem. Zacznę od tego roślinnego, zobaczę, może poskutkuje.

Hej panowie, ja mam inny problem, chyba gorszy od kolegi. Mam niestety problemy z erekcją, choć nie jestem stary. Zawsze mi się wydawało, że mnie to na pewno nie dotknie, a tu masz kobietkę przy sobie i chciałbyś się wykazać, ale …

Nie pytam ile masz lat, bo wiem, że coraz młodsi mężczyźni potrzebują ostatnio wsparcia w tych sprawach. No cóż, stres, złe odżywianie, zanieczyszczenie środowiska, coraz więcej zakłóceń pola magnetycznego i katastrofa gotowa.

A możecie coś poradzić, nie chciałbym się faszerować niczym agresywnym, może coś ziołowego?

Więcej selera, lubczyku, trochę więcej jajek, mniej stresu, dużo snu i wszystko powinno wrócić do normy.

To kuracja długofalowa, a na już to ja myślę, że mógłbyś spróbować Erektonu Fast, jest całkowicie bezpieczny, bo główny składnik to wyciągi z ziół i trochę pierwiastków śladowych, ale jest tam też żeń-szeń i ekstrakt pieprzu czarnego, L-arginina i L-cytrulina, odpowiedzialna za produkcję dwutlenku azotu. Ja nie, to może Swanson Full Spectrum Muira Puama. Nazywają ją też ziołową wiagrą. Zresztą wejdź sobie tu: http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … n-potencja, poczytaj i sam coś wybierzesz, a jest w czym

Super, dzięki. Też nie chcę nic takiego mocnego i chemicznego, bo co będzie za parę lat!