Topic: Opinie o Glass-Hart. Pilne!

Cześć wszystkim. Chciałbym zamówić z tej firmy system przesuwny na taras ale nigdy o nich nie słyszałem, wiem tylko że mają dobre ceny i spoko opinie w necie ale to dla mnie za mało żeby podjąć decyzję. Proszę o wypowiedzi osoby które kupowały u nich systemy przesuwne i zdązyły już sobie wyrobić zdanie na ten temat. Pozdrawiam i dziękuję z góry.

Re: Opinie o Glass-Hart. Pilne!

Na Glass-Hart się nie zawiedziesz bo robią jedne z najlepszych systemow w kraju. U siebie mam mniej wiecej coś takiego co ty byś chciał natomiast u rodziców są zwykłe panele balkonowe. Jedne i drugie mimo kilku lat użytkowania pracują bardzo lekko i cicho a powierzchnia wcale się nie porysowała ani nie zmatowiała. Jakbym miała jeszcze raz wybierać to na pewno też poszłabym do Glass-Hart tym bardziej że na cały zestaw wydałam stosunkowo niedużo.

Kurcze jakoś nie moge sobie tego wyobrazić w naszym klimacie. Deszcz na przykład nie cieknie do środka? A co zimą? Z mrozem? Poda ktoś wiecej informacji na ten temat?

Jeśli chodzi o szklane systemy przesuwne w Bielsku Białej lepszej firmy nie znajdziesz a pewnie w całej południowej Polsce byłoby trudno jakąś realną konkurencję dorwać. Jak kogoś interesują bardziej specjalistyczne informacje to najlepiej brać ze strony producenta, np tu - http://glass-hart.com/systemy-przesuwne/. W każdym razie nie ma szans na przecieki czy inne tego typu historie. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!

Ja mam cały balkon zabudowany i tak jest najlepiej bo mogę sobie trzymać tam rower i inne szpargały ale najwazniejsze że doszło mi tak jakby dodatkowe pomieszczenie. Systemy o których piszecie są niby fajne ale to tylko gadżet i tyle. Pozdrawiam.

Zabudowując balkon właściwie pozbyłaś się wszystkich zalet jakie daje. Rower i inne rzeczy można trzymać w piwnicy a tak w ogóle to szklane panele w ogóle by w tym nie przeszkadzały ale to twoja decyzja i nic mi do tego smile