Topic: Najlepsze męskie feromony - opinie znajdę gdzieś?

Mam bardzo nieśmiałego brata który ma trudności w nawiązywaniu kontaktów więc chciałam mu kupić feromony. Słyszałam, że dodają ludziom pewności siebie i sprawiają, że inni do nas lgną. Są gdzieś opinie na ich temat?

Re: Najlepsze męskie feromony - opinie znajdę gdzieś?

To prawda, że te związki chemiczne działają na nas pozytywnie. Skoro tobie chodzi tylko o męskie feromony opinie o nich znajdziesz tutaj: http://feromony-rank.pl/ranking-najleps … ow-opinie/. Ranking najlepszych feromonów powstał na podstawie doświadczeń ludzi, którzy ich używają, zatem należy uznać, że można na nich polegać.

A czego twojemu braciszkowi brakuje, że się do chemi musi uciekać? Niech walnie pifko i jusz mu smałosciprzybedzie.

Po pierwsze to nie jest sztuczna chemia, bo te związki powinno ciało wyprodukować samo, ale niestety obecnie nasze organizmy produkują ich coraz mniej, najpewniej z powodu stresującego trybu życia, zatrucia środowiska, itp.

Czytałam, że są dostępne czyste feromony i takie z perfumami. Jak myślisz które powinnam kupić?

Jeśli brat ma ulubiony zapach to nie ryzykowałbym perfum. Lepiej kupić sam feromon i połączyć z perfumami. Jeśli nie a ty znasz ego upodobania zapachowe, możesz spróbować z perfumami. Najlepiej poczytaj wszystko co dostępne na stronie feromony-rank.pl a dowiesz się naprawdę dużo.

Poczytam, ale też muszę go podpytać, jakie zapachy lubi bo tak naprawdę to nie wiem.