Topic: Gdzie szukać biegłego sądowego w Poznaniu?

Jak w temacie! Interesują mnie tylko konkretne odpowiedzi. Czas mnie nagli, a ja nie mogę znaleźć dobrego biegłego.

Re: Gdzie szukać biegłego sądowego w Poznaniu?

Trudno znaleźć dobrego biegłego, ale ostatnio słyszałem, że firma analityks posiada odpowiednio przygotowaną do pracy kadrę oraz świetne wyposażenie w laboratoriach. Podobno podejmują się nawet zaawansowanych prac badawczych.

A możecie mi podrzucić coś więcej na temat tej firmy? Niestety nie mogę nic  znaleźć - może po prostu nie umiem szukać.

Znam ich i faktycznie jeżeli potrzebny jest Ci biegły sądowy z Poznania to wydają się oni jedynym odpowiednim wyborem. Sprawdź sobie wszelkie informacje pod linkiem http://www.analityks.com.pl/biegly-sadowy-poznan, a pewnie wiele wątpliwości zostanie rozwianych. Tak jak mówił kolega, odznaczają się oni profesjonalnym podejściem do badań - pozwala im na to wykwalifikowana kadra oraz doskonałe wyposażenie.

Dzięki Panowie za bardzo szybką odpowiedź i pomoc. Właśnie takiego zaangażowania oczekiwałam. Jutro skontaktuję się z nimi! Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!