Topic: Szukam firmy produkującej wytwornice do skrzynio-palet

Cześć wszystkim. Jestem zainteresowany zakupem wytwornic do skrzynio-palet, najlepiej u jakiegoś polskiego producenta, żeby nie było problemów z serwisem. Bardzo zależy mi na dużej wydajności. Zakup na potrzeby firmy zajmującej się przetwórstwem warzyw.

Re: Szukam firmy produkującej wytwornice do skrzynio-palet

Hej! Czytam, czytam i nie do końca rozumiem. A później uświadomiłem sobie, że może chodzi Ci o wywrotnice do skrzyniopalet! Tak?

O raju, ale palnąłem. Jest dokładnie, jak piszesz. Dzięki! smile

Spoko, nic się nie dzieje. A jeśli chodzi o te „wytwornice do skrzynio-palet” wink, to koniecznie zajrzyj do nich:  http://www.machinespioro.com/portfolio- … yniopalet/. Produkują naprawdę wyjątkowo dobry sprzęt. No i spełniają też Twoje drugie wymaganie - oferują świetny serwis.

Dzięki! Wychodzi na to, że moje „wytwornice” mogły się szczęśliwie przyczynić do tego, że otrzymałem od Ciebie odpowiedź. Na pewno ich sprawdzę. Może jeszcze dzisiaj!

Witajcie, Panowie. Dobrze, że trafiłem na ten temat, bo zaintrygowała mnie strona tej firmy: http://www.machinespioro.com/. Mają naprawdę ogromny wybór maszyn do linii produkcyjnych. A jak wygląda współpraca z nimi? Dokładniej to chodzi mi o większe zamówienia.

Kolega, który temat założył, zamówienie ma jeszcze przed sobą, więc pozwól, że Ci odpowiem. Jako stały klient możesz liczyć na lepsze oferty cenowe, podobnie jest przy większych zamówieniach. Serwis też na pewno Cię nie zawiedzie. No i nie ma absolutnie żadnych problemów z częściami. Jeśli chcesz więcej szczegółów, pisz wiadomości prywatne.

Dzięki. Co nieco już wiem, ale wieczorem pewnie wyślę większą wiadomość. smile