Topic: Gdzie kupujecie kaski motocyklowe dla siebie? Szukam okazyjnych ofert

Pora zainwestować w nowy kask a najlepiej ze trzy bo zawsze lepiej mieć na zapas i adekwatne do pogody jaka panuje na zewnątrz. Miałem swój ulubiony sklep niedaleko domu ale niestety przeniósł się na drugi koniec miasta więc pomyślałem że spróbuję wziąć coś z internetu. Macie jakieś swoje dobre sklepy z kaskami itp.?

Re: Gdzie kupujecie kaski motocyklowe dla siebie? Szukam okazyjnych ofert

Ja też kupuję na mieście, nie przekonałem się dotąd do zakupów internetowych. Ale w pełni rozumiem osoby które tak robią bo podobno da się zaoszczędzić na tych samych towarach za które ja pewnie przepłacam wink

Na kasku nigdy nie kombinuj z oszczędzaniem ponieważ akurat w tym przypadku jest to droga donikąd. Znam historię gościa co kupił tani kask na alledrogo i roztrzaskał go w drobny mak w sytuacji gdy porządny kask wyszedłby bez szwanku. To był cud że przeżył...

Wiele jest takich relacji które działają na wyobraźnię, dlatego ja zamawiam kaski motocyklowe zawsze tu http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski- … 0_610.html. To jeden z lepszych sklepów w necie z akcesoriami dla motocyklistów czy posiadaczy skuterów. Ceny bardzo niskie jak na produkty tak dobrych marek.

Obił mi się ten sklep o uszy, ponoć rzeczywiście bardzo dobry. Najlepiej mieć zawsze swoje sprawdzone źródło i tam się zaopatrywać.

Ja sądzę że na ten moment kupowanie kasków poza netem nie kalkuluje się wcale. Obserwuję sobie rynek dość uważnie i naprawdę przedraża się kupując sprzęt ogólnie dla motocykli w sklepach takich zwykłych.

Ostatnio zamówiłam przez net rękawice motocyklowe – jakość znakomita, idealnie dopasowane. Za takie same sprzedawca w niby zaprzyjaźnionym sklepie chciał o 40 procent więcej kasy! Jakaś masakra.

Naprawdę dobry kask na motocykl wcale nie musi kosztować kosmiczne pieniądze, to jest mitologia. Część sklepów dokłada sobie niebotyczne marże i w tym jest cała tajemnica wysokich cen. Polecam zawsze nawet dłużej poszukać ale nie nabijać kabzy Januszom.