Topic: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

Cześć! Myślałem o sobie jako o człowieku zaradnym, jednak projekt i budowa obory jest zadaniem przerastającym mnie. Szukam firmy, która wykona to za mnie.

Re: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

A masz jakieś konkretne wymagania co do obory? Od tego zależy cena, ponieważ większość firm budujących konstrukcje tego typu, uruchamia kalkulator kosztów i uzależnia ostateczny koszt od grupy czynników, na które klient ma wpływ.

Re: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

Nie znam się na tym jakoś szczególnie, liczę na doradztwo ze strony firmy realizującej dla mnie budowę obory. Chcę jednak, aby moje zwierzęta w oborze czuły się komfortowo i bezpiecznie. Widziałem obory niektórych moich sąsiadów – gdybym był osobą wścibską, to już dawno bym to gdzieś zgłosił. Te obory są za małe, zbudowane na systemie uwięzionym. Ja zaś chcę oborę wolnostanowiskową.

Re: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

Teraz, na szczęście, coraz więcej osób wybiera właśnie obory wolnostanowiskowe.

Re: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

Budową takich obór zajmuje się firma Solid Hale Stalowe. Zamówienie budowy obory w firmie jest dobrą inwestycją, na pewno będziesz zadowolony z końcowego efektu.

Re: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda budowa obory w firmie przytoczonej wyżej przez kolegę, wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … cze/obory/. Jest tam przedstawiony proces realizacji zlecenia. Budowa obory odbywa się w systemie, którego oczekujesz – wolnostanowiskowym. Na pewno obora nie będzie za mała ani krępująca dla Twoich zwierzątek. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zadzwonić do firmy, albo napisać e-maila.