Topic: Nie wiem, co mam zrobić z autem po wypadku. Jakieś rady?

Witam bardzo serdecznie wszystkich, którzy tutaj zaglądają i pozwólcie, że skieruję do Was pytanie. Chodzi mi o to, żeby się dowiedzieć co robicie z samochodami, które uległy wypadkom. Bo ja nie wiem co mam zrobić. Zona mi skasowała auto i to do tego stopnia, że już się chyba nie da go naprawić. Co ja mam w tej sytuacji począć?

Re: Nie wiem, co mam zrobić z autem po wypadku. Jakieś rady?

NO jak to co? Pozbyć się tego samochodu. Skoro się nie da go narpawić to po co ma stać i zajmować miejsce Ci w garażu czy na tam na posesji, zależnie od tego gdzie go trzymasz. Jest wiele różnych patentów na to, co można zrobić z takim autem. Sprzedać Ci jakiś? tongue

Tak, możesz się podzielić swoimi pomysłami, chętnie się dowiem. Ja nie mam zielonego pojęcia co robić w takiej sytuacji, a patrzenie na ten wrak, który był jednym z moich najlepszych aut w życiu trochę mnie jednak przytłacza i chętnie bym się go pozbył

Po pierwsze możesz go oddać na złom. Ale tego rozwiązania nie polecam, bo jest po prostu niezbyt opłacalne. Dostaniesz za to jakąś kwotę naprawdę symboliczną. Ale są takie firmy jak na przykład ta http://moto-home.pl/obszar-dzialania/srem/ że tam w Śremie możesz sobie sprzedać takie auto i jeszcze coś tam z tego dostać kasy

Kolega ma rację. Ze złomu zrezygnuj i lepiej wybierz moto-home.pl to wtedy będziesz miał pewność, że na pewno się to opłaca. Skup aut uszkodzonych i powypadkowych się opłaca i sam się o tym przekonasz smile