Topic: Nieestetyczne brązowe plamki, JAK USUNĄĆ?

Drogie Panie! Ostatnio stuknęła mi 30-tka, wbrew pozorom zapowiada się całkiem fajny czas. Nie jestem już taka młoda, choć w głębi duszy ciągle czuję się jakbym skończyła 20 stkę nie 30 tkę! wink Stwierdziłam jednak, że czas na ciałku robi swoje i, że trzeba teraz zadbać o siebie mocniej niż dotychczas. Na cerze od paru lat mam małe przebarwienia  - melasmę (to takie brązowe plamki). Niby nic wielkiego ale trochę mnie to irytuję. Moja kosmetyczka mówi, że da się to usunąć jakimiś specyfikami, ale ona tego nie ma, już zapomniałam jak to się nazywało. Wiecie o co chodzi? No i najważniejsze: gdzie polecacie dokonać takiego zabiegu? Ile to trwa, kosztuje itd. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Całuski!

Re: Nieestetyczne brązowe plamki, JAK USUNĄĆ?

Fajnie się czyta, że jesteś dumna ze swojego wieku. wink Po 30-ce kobieta nabiera rumieńców, nie tylko nasza skóra staje się bardziej ognista, ale i potrzeby wink Ja bym się nie przejmowała na twoim miejscu, na pewno jesteś piękną kobietą, a  twój facet nie powinien zwracać uwagi na jakieś małe przebarwienia. Pozdrawiam Cię!

Tu nie chodzi o mojego faceta, tylko o moje samopoczucie. Dzięki za  miłe słowa, ale serio zależałoby mi na poradzie. Anyone?

Hej! Ja mam 34 lata, też miałam melasmę, na szyi i na policzkach, dlatego rozumiem Twój problem. Generalnie są różne metody usuwania przebarwień. U mnie to robiono Dermamelanem i Cosmelanem, one hamują wydzielanie enzymów odpowiedzialnych za powstawanie naszych małych brązowych plameczek. Pytasz gdzie? Ja akurat skorzystałam z lenis.pl w Poznaniu http://lenis.pl/dermamelan-cosmelan/ i nie mogę narzekać. W zależności od typu skóry taka terapia trwa od 8-20 dni. U mnie to było 12. Weź sobie poczytaj dokładnie. W sumie nie wychodzi drogo, a naprawdę warto.

Dziękuję Ci bardzo kochana! Weszłam na ich stronę i już wszystko wiem. Pozdrawiam Was!