Topic: Jaki będzie najlepszy prezent dla chłopca?

Witam. Niedługo syn mojej przyjaciółki ma 10- te urodziny. Zastanawiam się, co mogę kupić takiemu chłopcu. Niby nie jest już dzieckiem, więc kompletnie nie mam pomysłu. Właściwie interesuje się wszystkim tym, czym chłopcy. Lubi gry komputerowe i samochody, ale nic konkretnego poza tym nie wiem. Zresztą ma już tyle zabawek, że chciałabym coś oryginalnego. Macie jakieś pomysły?

Re: Jaki będzie najlepszy prezent dla chłopca?

A myślałaś może nad tym, że jeśli tak lubi samochody to może jakiś model byłby fajny? To świetna sprawa, bo może sobie zacząć kolekcjonować. Chodzi mi konkretnie o coś takiego: http://dozabawy.com/192_minichamps, bo widziałam to u mojego chrześniaka. Naprawdę fajnie to wygląda, jest duży wybór, więc może chłopak by się zainteresował. Poza tym to na pewno lepsze niż kolejna zabawka! Wiem, że są różne modele i marki samochodów, więc może zacząć sobie kolekcjonować.

No ja sama nie wiem. Po, co chłopakowi coś takiego? Nie lepiej mu kupić grę komputerową i mieć spokój? Każdy chłopak chce mieć teraz grę i uważam, że będzie to dużo lepszy pomysł niż jakieś samochody. A jeśli nie chcesz czegoś takiego to może zapytaj po prostu przyjaciółki, co jej syn by chciał dostać i będzie po kłopocie? Ja zawsze tak robię i przynajmniej zawsze prezenty są trafione!

Gra komputerowa to bardzo słaby pomysł!

Ja bym Ci polecała różne modele do sklejania Trumpeter. Niedawno kupiłam tutaj i okazały się naprawdę świetnym wyborem na prezent dla chrześniaka. Wolę taki rozwijający prezent niż grę. A w dodatku uważam, ze dzisiaj gry są tak pełne przemocy i nieodpowiednich treści na dzieci, ze ja na siebie nie będę brała odpowiedzialności za to.

Pierwsze słyszę o czymś takim. Ale może to faktycznie niezły pomysł. Modelarstwo jest ostatnio modne, a z tego co wiem to on ma też takie kółko w szkole, więc może zaraziłabym go nowym hobby. Zaraz sobie sprawdzę, gdzie można takie coś kupić. Dzięki za pomysł, bo pewnie sama bym na to nie wpadła!