Topic: Gdzie najlepiej kupić garnitury na miarę?

Hej:) za kilka miesięcy mam ślub i zamiast chodzić po sklepach i szukać odpowiedniego garnituru troche za namową mojej narzeczonej zdecydowałem się na garnitur szyty na miare. I tu pytanie, gdzie najlepiej kupic taki garnitur szyty na miarę, ktoś podeśle jakis namiar? będę wdzięczny!

Re: Gdzie najlepiej kupić garnitury na miarę?

a mogę wiedzieć po co Ci taki garnitur? mało jest sklepów z garniturami na pewno tam znajdzesz cos odpowiedniego w rozsądnej cenie, wystrczy tylko poszukać! chyba ze masz specjalne wymagania albo jestes niewymiarowy to co innego:D

a Ty chyba nie przeczytałaś dokładnie tego co kolega napisał powiedział wyrażnie, ze ne lubi chodzić po sklepach, a Ty mu proponujesz marton po sklepach

hej:) ubiór na miarę z takiej okazji jak slub to bardzo dobry wybór wtedy mamy pewność, że wszystko lezy jak ulał. Pytasz gdzie najlepiej uszyc, powiem Ci tak, jak szyłam swoją suknie slubną to salon, który szył dla mnie sukienkę, zaproponował też uszycie garnituru dla narzeczonego w pakiecie nawet wyszło taniej

chwalicie albo ganicie, ale może ktoś się zlituje i poda jakiś konkrety namiar, bardzo mi na tym zależy pleasse

Mowisz masz polcam Ci zajrzec na http://kunertsuits.eu/ to strona cenionej firmy, zamowiłem tam ostatnio garnitur na miarę i jestem bardzo zadowolony wszystko wyszło perfekcyjnie. Firma ma własna pracownię krawiecką, gdze szyje nie tylko garnitury na różne okazje, ale takze fraki smokingi, konicznie musisz tam zajrzec.

skoro tam zamawiałes to pewnie się orientujesz jakie są tam ceny za usycie garnituru slubnego, w przedzale 3-5 tysiecy się zmieszcze?

tak na pewno, ja placiłem ok 3 tysiecy, wszystko zalezy od wyboru materiału itp. na stronie zreszta masz przykładowy cennik, ale najlepiej zadzwoń i umów się na spotkanie i wypytaj o wszystkie szczegóły, to nic nie kosztuje, a tak wogóle to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Ciebie i Twojej wybranki

Dzięki za zyczenia i namiary na pewno zrobię tak jak mowisz pozdrawiam!