Topic: Czy warto trzymać 16-letnie auto?

Witam, mam mały problem, wydaje mi sie ze typowy dla wiekszosci posiadaczy aut starszych smile Mam moją meganke juz 4 lata, kupilem oczywiscie uzywana, założyłem w niej instalacje LPG no i wiadomo, jest w całkiem dobrym stanie. Ale jak w iemy, w kwwestii aut, nic nie jest wieczne big_smile i cena z  każdą chwilą tez spada... Ma Ok alusy big_smile Nie wiem, wystawiajac gdzies w necie moze bym za nia dostal jakies 1,5 – 2 tysiaki. Nie wiem co powienienem zrobic, szukac samemu klienta za te cene i sru, jeździć aż to śmierci tego auta big_smile, Poradźcie mi

Re: Czy warto trzymać 16-letnie auto?

Ładowanie kasy w złomy nigdy nie jest dobra inwestycja, jezeli mialbys cos jeszcze w niego ladowac zeby nim jeździć to lepiej pozbądź się go jak najszybciej. Ja bym chyba oddał do auto skupu, kasa natychmiast, bez wiekszych problemow

Miałem podobną sytuację i oddałem do auto komisu w Katowicach, bardzo fajna firma, ceny w porządku, przyjechali wczesniej zrobic wycene za darmo

Ja moge ci polecic skup aut w Chorzowie, mega spoko, wiem bo sam oddalem tam auto. Mozesz oczywiscie tez wystawic w necie, ale to duzo wiecej zachodu, czasem nie warto.