Topic: Co myślicie o ofercie jednej z poznańskich firm szkoleniowych?

witam! czy znacie może firmę szkoleniową halibut.pl, która mieści się z Poznaniu? jeśli tak, to co sądzicie o jej ofercie szkoleniowej? czy warto z niej skorzystać?

Re: Co myślicie o ofercie jednej z poznańskich firm szkoleniowych?

Oferta tej firmy jest dość szeroka, z tego co zauważyłam. Mnie najbardziej zainteresowało prowadzone przez nią szkolenie sprzedażowe i zdecydowałam zapisać na takie szkolenie moich pracowników. Mysle, że było warto, bo kurs nie był nudny ani czysto teoretyczny. W jego trakcie przedstawiono i zanalizowano wiele konkretnych sytuacji zwiazanych ze sprzedażą. Dokonano również dogłebnej analizy procesu sprzedaży. Mówiono także o tym, jak radzić sobie w różnego rodzaju trudnych sytuacjach z klientami. Ważne było tez to, ze szkolenie obejmowało indywidualny coaching pozwalający na utrwalenie nowych umiejętności. Po kursie moi ludzie zabrali się z zapałem do swojej pracy i ich wyniki sprzedażowe znacznie wzrosły.

w mojej firmie warto by było również przeprowadzić takie szkolenie, tylko że nie ze sprzedaży, a z obsługi klienta. a dla kadry zarządzającej również prowadzone są tam profesjonalne kursy?

Tak, jest tam np. szkolenie dla brygadzistów i kierowników produkcji, ale mnie ono jak na razie nie interesuje. Bardziej jestem zainteresowana kursami menadżerskimi, których ideą jest hasło „miękko do ludzi, twardo do problemów”. Wydaje mi się to bardzo ciekawe, ale nie wiem, czy znajde czas, by wziąć udział w takim szkoleniu.

mnie przydałoby się takie szkolenie, bo czasem uświadamiam sobie, ze mam w sobie za mało empatii. a najlepszy szef to taki, który jest stanowczy i konsekwentny, ale jednocześnie empatyczny i otwarty wobec ludzi, którymi zarządza.