Topic: Rodzinne wakacje w górach, gdzie polecacie?

Hej wszystkim na forum. Szukam jakiegoś fajnego miejsca do spędzenia wakacji z rodziną. Jeździmy co roku nad nasze polskie może ale w tym roku szukamy czegoś w górach. Znacie jakieś ładne i malownicze miejsca gdzie można się wybrać?

Re: Rodzinne wakacje w górach, gdzie polecacie?

My z rodziną zawsze jeździmy do takich fajnych domków letniskowych na Podhalu i powiem ci że zawsze spędzamy tam miłe wakacje. Wysyłam ci do nich namiary oraz ich stronę internetową, warto zobaczyć bo mają bardzo fajne warunki i dobre ceny wink

Nie tak dawno szukałem noclegów blisko Zakopanego i trafiłem na stronę internetową domkizdusza.pl. Powiem wam tak, domki są mega fajne i jeżeli interesuje cię taki klimat typowo górski, ze spokojną okolicą typowo do wypoczynku to warto się nimi zainteresować. Ceny mają mega dobre także w sam raz na tygodniowy wypad wink

Mam znajomego który prowadzi pensjonat właśnie w okolicy zakopanego dlatego polecam się do niego wybrać. Ma to wszystko tak fajnie zrobione że każdy lokator ma osobne wejście do swojej części, dodatkowo ma fajne niskie ceny a jak powiesz że z mojej strony to może coś jeszcze opuści big_smile

Byłam w tych domkach na Podhalu. Szczerze mówiąc to jak przyjechaliśmy to nie byłam przekonana ale jak dostaliśmy klucze to mile się zaskoczyłam. Domki bardzo przytulne i takie swojskie a okolica malownicza i aż chce się tam siedzieć. W sam raz na urlop z dala od zgiełku miasta wink

Byłam właśnie na tej stronie i domki są piękne. Ja zawsze chciałam mieć taki mały domek w górach, wszystko z drewna i w takim góralskim klimacie. Wiecie co to znaczy? Że się zakochałam i już teraz nie ma takiej siły która mi powie że w tym roku jednak tam nie pojedziemy big_smile

Wyszedłem z podobnego założenia jak zobaczyłem to pierwszy raz. My z żoną robimy sobie tam takie kilka dni wolnego raz do roku. Fajna sprawa, cisza i spokój a jeżeli chcesz pozwiedzać to wszystko masz w miarę blisko. No nic tylko usiąść i cieszyć się pięknymi widokami i tym świeżym górskim powietrzem, normalnie magia wink