Topic: Potrzebuje szkolenia z bhp

Witam. Dawno u mnie nie było żadnego szkolenia z BHP. I myślę sobie, że wreszcie by wypadało jakieś zrobić. Firma szkoleniowa, która do tej pory obsługiwała u mnie wszelkie szkolenia już niestety nie prowadzi swojej działalności, więc właściwie to zostałem z niczym i muszę poszukać jakiejś nowej. No a muszę, bo takie szkolenie to jednak jest ważan rzecz. Zwałszcza że u mnie praca we fabryce, więc ci pracownicy musza być odpowiednio przygotowani na wszelkie ewentualności, więc zależy mi na tym żeby takie szkolenie się rzeczywiście odbylo, a nie że tylko pracownicy podpiszą kwitek, że byli i koniec. Coś możecie doradzić, jakąś firmę?

Re: Potrzebuje szkolenia z bhp

Rozumiem, że zależy Ci na bezpieczeństwie pracowników i bardzo to chwalę. Porządny z Ciebie człowiek. Niestety często tak jest, że nawet pracodawcy szukają tylko „papiera”. Na szczęście, w Szczecinie szkolenie bhp można zorganizować takie, że będzie wszystko w porządku. I serio zostanie przeprowadzone, przyjdzie specjalista, przeszkoli, zrobi nawet test taki z prawdziwego zdarzenia i wszystko będzie załatwione. I pracownicy rzeczywiście się czegoś dowiedzą i nauczą smile

Wow, to super wiedzieć, że jednak coś takiego jeszcze można zrobić. A możesz mi powiedzieć gdzie konkretnie można to zrobić? Jeszcze by się przeciw pożarowe też przydało. Wiesz, w dokumentacji wszystko jednak mimo wszystko się musi zgadzać…

Doskonale to rozumiem, bo sam też ostatnio organizowałem szkolenia u mnie. Ja skorzystałem z tej oferty, która jest tutaj dostępna http://szczecin-bhp.pl/szkolenia-ppoz i powiem Ci, że tutaj wszystko było naprawdę w porządku. Firma jest dobra, szkolenie okresowe też dobrze przeprowadzone. No i pracownicy zadowoleni, że się wreszcie dowiedzieli, co mają robić w razie pożaru i innego zagrożenia. Mam nadzieję, że taka sytuacja się oczywiście nie poajwi, że będą musieli w praktyce wypróbować to czego się dowiedzieli, ale zawsze warto wiedzieć no nie?

No tak, tak, masz rację. Dlatego właśnie też chce zrobić szkolenie dla tych moich, żeby wszystko było jasne i klarowne podczas różnych sytuacji, a to nigdy nic nie wiadomo.