Topic: Czym ozdobić beznadziejne ściany w domu?

Cześć, mam kłopot z brzydką ścianą w pokoju – jest nierówna i w ogóle ohydnie pomalowana. Co mogłabym z nią zrobić? Polecacie jakieś fajne farby czy coś?

Re: Czym ozdobić beznadziejne ściany w domu?

Jak ja miałam problem ze ścianami, to sobie założyłam fototapety w kuchni na całości, są teraz piękne tapetki, możesz sobie wybrać dowolny obrazek na dowolnej wielkości, sprawdź sobie.

Skoro o kuchni mowa, to ja miałam swego czasu ostre ciągoty do kuchennej grafiki na szkle, ostatecznie jej sobie nie kupiłam, ale podobają mi się nadal. Jak tylko będę robić remont w domu, pierwszym zakupem będzie kupowanie takiego cacka. Śliczne po prostu.

A jakie motywy lubisz najbardziej? Co cię kręci? Przy czym odpoczywasz? Bo jak tapety do pokoju byś chciała, to wiesz, takie raczej kojące, żeby ci się podobały o każdej porze dnia i nocy.

Tapeta brzmi fajnie.. może macie racje? A ta grafika na szkle w kuchni też brzmi rewelacyjnie, może i ja kiedyś sobie kupię? Najbardziej lubię wodę, obrazy z jeziorem, morzem.. takie tam zwyczajne, oklepane. smile

Ooo, jak woda, to ja ci coś pokażę, moje ulubione, kiedyś sobie kupię wreszcie! http://www.fototapetka.eu/fototapeta-162-Pomost.html Zobacz, ile tam przepięknych momentów jest.. gdybym mogła, okleiłabym tym całe mieszkanie, wiesz? To

Rzeczywiście ma moc.. jejka. Aż by się chciało na takim pomoście usiąść i pomachać nogami.. Dzieki za inspiracje, już wiem, co zrobić ze ścianami! wink