Topic: Jak się skutecznie ochłodzić w samochodzie?

Cześć.. wiem, że może wyjddzie, że marudzę, ale mam do Was bardzo waże pytanie. Otóż jak są te upały, to mnie po prostu krew zalewa w samochodzie, tam na trasie wiadomo, jest lepiej, bo korków nie ma (no chyba, że się wraca znad morza…), ale w mieście to jest masakra. Ostatnio jeździłem po Wawie i prawie jajo zniosłem, było mi tak gorąco. Znacie jakiś sposób na ochodzenie się w samochodzie?

Re: Jak się skutecznie ochłodzić w samochodzie?

Było brać samochód z klimą, to byś teraz problemu nie miał tongue A tak to cierp, jak się poskąpiło!

Miałem klimę mądralo, ale się zepsuła, między innymi wlaśnie przez te upały. Nie stać mnie w tym momencie na jej naprawdę czy wymianę.

Hej! A próbowałeś może jakiś wiatraczek, albo coś? Można coś takiego kupić z wtykiem do zapalniczki.

Coś Ty… mieli mi tylko gorące powietrze i niewiele daje…

Hej! A gdybym Ci powiedziała, że da się okleić samochód specjalną folią, która redukuje nagrzewanie się samochodu? To jedno z obecnie najnowocześniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o ochronę przed utratą ciepła, jak i przed przegrzewaniem się wozu smile

Hm… na początku chciałem Ci napisać, że ściemniasz, ale w gruncie rzeczy jestem tak zdesperowany, by jakoś załatwić sprawę tego auta, że powiem Ci, że zdobylaś moje zainteresowanie. Mów proszę dalej.

A widzisz, a to żadna ściema wink Jest taka jedna dobra firma, która oferuje między innymi folie ochronne przed slońcem też do domu ( o których więcej pod adresem http://www.folie.artfoll.pl/folie-przeciwsloneczne) i widziałam też, że w swojej ofercie mają podobne folie do samochodów. Zgłoś się, podpytaj, może i to będzie dla Ciebie ratunek.

Kurczę ale bajer smile Chyba sam się na coś takiego połaszę, bo jeśli rzeczywiście redukcja jest taka, jak tu piszą, to warto smile

rzeczywiście ciekawe rozwiązanie… warto spróbować, tym bardziej, że tak ich posprawdzałem już w necie, to ludzie piszą, że ceny są w porządku. Że też folia może zatrzymywać nagrzewanie się samochodu…

Skoro spray może uchronić kubek przed tłuczeniem się, to czemu folia nie mogłaby rozpraszać energii cieplnej? wink Mam nadzieję że pomogłam smile