Topic: Na wesele zespół czy dj?

Witam. Mój braciak bierze niedługo ślub. A że ja jestem jego świadkiem to oprócz zorganizowania wieczoru kawalerskiego dał mi jeszcze kilka innych obowiązków, bo rzczyeiście jak się a to patrzy, to na dwie osoby organizowanie to jest jakaś masakra. Ogólnie rzecz biorąc to z większością rzeczy już sobie poradziłem tylko jeszcze mi zostało im załatwić jakiegoś może DJ albo zespół, który przyjedzie i im zagra na weselu. Znacie może z doświadczenia (!) jakieś zespoły weselne, które by mogły przyjechać i im pograć?

Re: Na wesele zespół czy dj?

Wiesz co ja bym chyba odradzał kapele czy tam zespół, nie wiem jak to tam nazywać. Z wielu względów. Po pierwsze to kosztuj krocie. Każdemu z członków takiego zespołu trzeba zapłacić dokładnie tyle samo co zazwyczaj jeden dj bierze. No i dj chyba Ci zagra lepsze piosenki niż zespół, bo oryginalne i nikt nie będzie Ci tam fałszował, jak się już wszyscy upiją. I z reguły z takiej dj jest na dodatek o wiele lepszy wodzirej w Warszawie znajdziesz nawet wielu dobrych takich ludzi, którzy twojemu bratu całe wesele poprowadzą tak, że się nikt nie będzie nudził, a wszyscy będą tańczyć i się bawić do rana

A powiem Ci, że nawet masz chyba nawet racje. Warto to przemyslec. A w razie czego to możesz powiedzieć ile to mniej więcej kosztuje u takiego dobrego didżeja? Bo wiesz trzeba też jakoś budżet pozamykać w miarę możliwości przed samym tym weselichem big_smile

Ja Ci nie powiem, ale jak wejdziesz na stronę http://www.djlight.pl/oferta/dj-weselny-cennik/ to sobie będziesz mógł dokładny cennik zobaczyć i tam właśnie może Ci się uda też zarezerwować tego faceta. Albo dwóch. No bo tam masz ogólnie różne opcje. Albo jeden facet, który tylko gra, albo dwóch osobnych, gdzie jeden gada, a drugi gra. No naprawdę możesz tam wybierać i sobie różne opcje dobrać A raczej nie Ty tylko brat big_smile

No chwilami się czuje, jakbym to dla siebie to organizował, więc może rzeczywiście i ja też opcję dobiorę big_smile