Topic: Jak wygląda wynajmowanie wózka widłowego?

czy ktoś może mi powiedzieć jak krok po kroku wygląda kwestia wynajmowania wózków widłowych? Będę musiał to zrobić, a doświadczenie zerowe. To się wynajmuje na godziny, na doby? Czy sam muszę sobie te wózki dowozić? W ogóle jak to wszystko wygląda? big_smile

Re: Jak wygląda wynajmowanie wózka widłowego?

nie trzeba było wejść sobie na stronę wypożyczalni wózków widłowych i po prostu wszystkiego się dowiedzieć? Po to mamy internet, żeby z niego korzystać i ułatwiać sobie życie, czyż nie? big_smile

generalnie większość wypożyczalni zapewnia w cenie własny transport, czyli dowożą wózki, a potem je zabierają po zakończeniu wynajmu, oczywiście w ograniczonym obszarze swojego działania, chyba że firma ma oddziały po całej Polsce to wiadomo, przywiozą z najbliższego oddziału i zabiorą potem. Wynajmuje się najczęściej na doby, ceny są bardzo zróżnicowane, zależy od firmy, sprzętu, czasu wynajmu i takich tam rzeczy. Jest spisywana normalna umowa, powinno być ubezpieczenie no i tyle. W większości przypadków Twoim jedynym obowiązkiem jest zapłacić, resztą zajmuje się firma wynajmująca.

Ja wynajmowałem swego czasu wózki widłowe w Częstochowie i właśnie firma wszystkim się zajmowała, wiec jest to naprawdę proste i jednocześnie mega wygodne.

Spoko, dzięki śliczne za wszystkie informacje, ja wiem że można takie rzeczy w necie znaleźć, ale teoria z neta to jedno, a rzeczywistość często okazuje się potem zupełnie inna. Dzięki jeszcze raz.