Topic: Jazda na całego.

Kupiłem sobie w końcu zawodowy rower kolarski, o którym marzyłem już od dawna. Dla zainteresowanych kosztował on tyle co używany samochód, ale czego nie robi się dla pasji. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze tylko odpowiedniego stroju na górę. W końcu chciałbym wyglądać jak zawodowiec. Gdzie kupię coś takiego?

Re: Jazda na całego.

Widzę, że zainspirowały Cię wielkie toury do pełnego zawodowstwa smile Oczywiście żartuję. Takie stroje są fajne, bo dają maksymalną wygodę w jeździe. Szczególnie jeśli chodzi o spodenki, bo te mają specjalne zabezpieczenia wiesz prezd czym smile Ja od jakiegoś czasu używam tylko licencjonowanych strojów, bo wiem, że nie ma lepszych.

Ale gdzie mogę coś takiego kupic. O wyższości takich strojów od zwykłego zestawu do biegania to wiem, bo już praktykowałem różne parametry.

Najlepszy sklep o jakim wiem to na pewno http://www.cyclingpassion.pl/. Zaopatrują się w nim nie tylko pasjonaci amatorzy, ale trż wiele zespołów kolarskich jeździ w tych strojach. Nie ważne, że mają oznaczenia najlepszych grup światowych. Do jazd treningowych są najlepsze.

Ja akurat nie jeżdżę aż tak często, ale bardzo podobają mi się tego typu stroje, bo są bardzo kolorowe i nawet nie mówię już tutaj o wygodzie, bo tą znacie najlepiej. Bardzo dobre jest to, że takiego kolarza widać z dalek. Z reguły te stroje są bardzo jaskrawo ubarwione smile

Jak masz taki rower, to już musisz mieć profesjonalny strój na rower. Inaczej mógłbyś wyglądać po prostu śmiesznie. Ludzie nie oglądaliby się za Twoim rowerem tylko za smiesznym strojem.

Koleżanka mowi, ze stroję są kolorowe, a ja lubię z kolei, jak kolarze jadą w tych obcisłych strojach. Wyglądają wtedy bardzo seksownie.

Hehehhe, mi raczej nie chodzi o podobanie się. Dla mnie koszulka sportowa ma być po prostu wygodna i funkcjonalna. Sprawdzałem już ofertę tego sklepu i to jest właśnie to czego szukam. Już nie mogę się doczekać mojej pierwszej, zawodowej wyprawy smile)))