Topic: Jaką tapetę wybrać do pokoju dziennego?

Zastanawiam się nad tapetą na ścianę do pokoju dziennego. Chciałabym coś nowoczesnego ale bez przesady, nie ma być dziwacznie. Zależy mi na tym żeby w pokoju było jasno i żeby wydawało się że jest więcej miejsca. Coś polecacie?

Re: Jaką tapetę wybrać do pokoju dziennego?

Jeśli pokój jest dość mały to na twoim miejscu wybrałbym coś niecodziennego np. taką tapetkę pikowaną. Jest naprawdę elegancka i robi wrażenie zwłaszcza w kolorze beżowym albo białym – to jakbyś chciała powiększyć optycznie pokój.

Jeśli już decydujesz się na tapetę to dobrze się zastanów czego oczekujesz. Jeśli ma optycznie powiększyć pomieszczenie, to zdecyduj się na gładką w delikatne wzory. Ten pomysł z pikowaną ciekawy, ale to z zachowaniem tej zasady, że wybierasz beż a nie jakieś bordo. A jeśli zależy ci na prostocie to na twoim miejscu wybrałabym paski. Ja się zdecydowałam na brązowe pasy na jasnym tle i nie żałuję.

A ja bym jednak trochę poszalała na twoim miejscu smile może ornamentowa tapeta? Takie wzory świetnie sprawdzają się w salonie. Postawiłabym na jasne kolory albo elementy złota i srebra. Jak do tego przy takiej ścianie postawisz lampkę z abażurem to już wogóle będzie bardzo fajny efekt smile