Topic: Dodatkowa praca

Cześć Wam. Czy ktoś z Was ma na oku jakąś pracę dodatkową? Najlepiej taką zdalną, żeby nie wychodzić z domu.. bardzo proszę o jakieś namiary ;D

Re: Dodatkowa praca

No tak.. najlepiej założyć temat na forum i jeszcze oczekiwać, że ktoś odpisze i Cię od razu zatrudni.. Ja pracuję jako wykwalifikowany tłumacz angielski techniczny i zapewniam Cię, że pracowałem na to bardzo ciężko. Nie dość, że miałem ciężko na studiach to jeszcze długo szlifowałem swoje umiejętności. Teraz mogę pracować zdalnei i dostawać fajne pieniądze, nie ma lekko..

O ja kiedyś zamawiałem w jednej firmie tłumaczenia techniczne wink A wracając do pracy.. hmm, myślę, że kolega trochę ostro ale w sumie prawdę napisał. Nie jest łatwo z pracą.. takie są realia, że dużo osób jest chętnych do pracy.

Ja już od dłuższego czasu szukam pracy, ehh.. szkoda gadać. Jestem wykształcona ale  głupia byłam i doświadczenia nie mam ;(

Oj tam, ja szukałam dwa miesiące pracy, ale w końcu znalazłam naprawdę super pracę.. myślę, że każdy ma coś pisane i nie ma się co poddawać! Na pewno każdy z nas ma różne predyspozycje i trzeba po prostu je dobrze wykorzystać wink