Topic: Certyfikaty jakości

Dordzy koledzy po fachu. Macie już na pewno spore doświadczenie na rynku wszelkiego rodzaju pomp, które przydają się w działalności transportowej. Ja takiego nie mam, dlatego zwracam się do Was z prośbą, o to, abyście wskazli mi dostawcę, który ma najlepszy sprzęt i certyfikaty. Na tych ostatnich w szczególności mi zależy.

Re: Certyfikaty jakości

Kolego nie ma problemu, jak trzeba pomóc, to ja zawsze, ale napisz może coś więcej o tym pompach, bo tak jakbys napisał, że chcesz kupić warzywa, a nie mówisz do czego one maja być. Rozumiesz, o co mi chodzi smile

Spoko, rozumiem smile Generalnie chodzi mi o produkty spożywcze, które będziemy przewozic pomiedzy podległymi nam fabrykami. Zwykle w postaci plynnej, chociaż od czasu do czasu może się zdarzyc cos grubszego, ale to naprawdę okazjonalnie. Myślałem na przykład  o pompach membranowych z dozowaniem, które polecają mi znajomi.

No to akurat przydaje się w przemyśle spożywczym. Jakby nie patrzeć to podstawa. Pompy tego rodzaju są w stanie przepompować duże ilości cieczy. Jednymi z najbardziej wydajnych i fajnych w pracy są pompy membranowe z pneumatyką, które sam stosuję w mojej firmie.

No to już wiemy coś więcej. Do obsługi tego rodzaju pomp potrzebny jest doskonale pracujący system i instalacja. Wykonanie musi opierać się na projektach uwzględniających specyfikę firmy. Jeśli mogę coś polecić to oprócz pomp membranowych warto zainstalować też wysokiej klasy pompy wirowe, na przykład w instalacji gaśniczej.

No o tym też myślałem, bo jestem odpowiedzialny za dział całościowo. Również kwestie bezpieczeństwa zostały mi ostatnio powierzone. Chociaż tym będę się zajmował dopiero za chwilę, bo najpierw muszę przejść odpowiednie szkolenie z bhp.

To trudna robota i co ważne bardzo zajmująca. Trzeba być perfekcyjnym w tym co się robi. Wiem o tym od męża, z którego pracy jestem dumna, bo wiem, jak wiele od niego zależy. Ludzie po prostu na niego liczą.