Topic: Jaki rower najlepszy dla nastolatka?

Chciałbym kupic 15 letniemu synowi porządny rower na którym będzie mógł pojezdzic pare lat, do tego musi być modny i miec to cos zeby spodobac sie chłopakowi w jego wieku. Ja już niestety nie orientuje sie co jest modne i wygląda ciekawie dla mlodziezy wiec licze na was. Co do ceny to jestem elastyczny i bardziej licze sobie dobra jakosc i sprawdzonego producenta. Pozdrawiam serdecznie!

Re: Jaki rower najlepszy dla nastolatka?

Swojemu synowi kupiłam cruisera. To bardzo solidne rowery, które radzą sobie nawet podczas wymagających tras no i świetnie wyglądają. Mają w sobie coś innego niż pozostałe i są bardzo wygodne. Kilka razy pożyczyłam od syna zeby podjechac do sklepu i zdziwiłam sie ze sportowy rpwer moze byc tak wygodny i przyjemny w jeździe, tym bardziej dla kobiety.

Mam podobne zdanie. Rowery cruiser to po prostu jedne z wytrzymalszych i wygodniejszych rowerów jakie zaprojektowano. Jeszcze nie mam dzieci – stwierdzam na podstawie własnych doswiadczen bo kupilismy sobie z narzeczoną takie do wypadów za miasto. Spisują się świetnie na ścieżkach rowerowych i leśnych, są wygodne no i wyglądają rewelacyjnie. Podobno zostały zaprojektowane dawno temu w Stanach ale ile w tym prawdy to nie wiem pzdr.

Oglądałem zdjęcia tych rowerów i musze przyznać że robią wrażenie. W sieci znalazłem info że były zaprojektowane po II wojnie zeby jeździć nimi po plazy ale szybko wyjechały na trasy bo okazało się że są solidne i wygodne. Ceny jak widze również mają fajne, moze znacie jakis niedrogi sklep do którego warto zajrzeć?

Kupowałam w supersportowy.pl bo to sprawdzony i niedrogi sklep w którym juz kilka razy kupowałam różne rzeczy oprócz rowerów – kaski, narty, ochraniacze itd. Mogę tylko polecić bo wysyłają bardzo szybko w dobrze zapakowanych paczkach. Fajny sklep dla kazdego kto uprawia sport i ceni sobie szeroki wybór.

Ok, dziękuje za pomoc. Porównałem sobie ceny i rzeczywiście są bardzo konkurencyjne. Pewnie będę się decydował tylko jeszcze wypytam sie jaki kolor itd smile. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie! 3majcie sie!