Topic: Rozwiązanie problemu zatorów w sklepie

Hej, mam problem z ogarnięciem swojego sklepu hmm Niby przy kasach próbuję jakoś tak poustawiać półki i różne znaki że ludzie powinni się tym kierować, a i tak efekt jest taki, że z jednej strony wchodzą, z tej samej wychodzą, przepychają siuę między sobą. Problem polega na tym, że nie jest przestrzegane jedno wejśce i wyjście, nie wiem jak to ogarnąć, a na pewno sporo towaru mi przez to gonie bo ludzie wynoszą hmm

Re: Rozwiązanie problemu zatorów w sklepie

No to zainwestuj w jakiś porządny system kolejkowy albo zatrudnij pana Henia, który będie pilnował tego wszystkiego i dyscyplinował niepokornych tongue pracownik będzie w dłuższej perspektywie jednak chyba droższy niż dobry system kolejkowy.

O, a co to jest i gdzie takie rzeczy można znaleźć???

Takie specjalne rozwiązania w postaci różnych znaków, barierek, w ogóle elektroniki też, której to zadaniem jest właśnie odpowiednie rozdzielenie wejść od wyjść, drogi do kas i takie tam rzeczy. Kumpel ostatnio w coś takiego inwestował to kupował tutaj http://www.cocer-shop.pl/. Ja się na tym nie znam wiec najlepiej podzwoń i sam się dowiedz co i jak z tym systemem.

A co to za sklep? Nie możesz tak poustawiać półek, żeby ludzie nie mieli opcji stania do kasy tylko w konkretnej linii? Ludzie wchodzą ci przez kase do sklepu? Jak to w ogóle jest możliwe?

Niestety powierzchnia sklepu nie należy do specjalnie dużych, wygląda to tak, że kasa jest właściwie w przejściu tym co się wchodzi, niby odgrodziłem to, ale ludzie się gubią, nie mam też takiego wyjścia dla osób bez zakupów, przepychają się i ciężko wyłapać jak ktoś coś ukradnie.

No to jak dla mnie system kolejkowy będzie jedynym rozsądnym rozwiąznaiem…Odnośnie tego sklepu to kupowałem kiedyś tam latarki Mactronic, bardzo dobrze się sprawdzały, więc myślę, że miejsce godne uwagi.