Topic: Jak znaleźć profesjonalny gabinet kosmetyczny w innym mieście?

Cześc wam. Niedługo wybieram się z mężem na mazury i chciałabym pójśc tam do kosmetyczki. Chciałabym żeby to był ktoś dobry, znający się na swoim fachu, cieszący się dobrymi opiniami i polecany. W moim mieście mam wiele koleżanek które zawsze mogę zapytać o zdanie ale nie mam pojęcia w jaki sposób rozeznać się w dobrych kosmetyczkach gdzie indziej. Córka mówiła mi żebym sprawdziła w internecie ale wracam do punktu wyjścia bo nie wiem jakie fora i strony są godne zaufania. Co mam zrobić?

Re: Jak znaleźć profesjonalny gabinet kosmetyczny w innym mieście?

Kiedy muszę się czegoś dowiedzieć o usługach w miejscu gdzie nikt nie może mi nic polecić to zawsze szukam adresów i opinii w Bazie Firm Polskich, proszę link: http://baza-firm-polskich.pl/. Bardzo fajne i użyteczne narzędzie bo masz tam spis wszystkich firm z róznych branż działających w różnych regionach. Strona jest godna zaufania bo to projekt ogólnopolski więc wolny od wpływów, poza tym wszystkie informacje na bieżąco są moderowane więc nie ma szans na znalezienie nieobiektywnych opinii. Mam nadzieję że pomogłem.

Hej! Też korzystam z tej strony bo dużo podróżuje a informacje o usługach musze mieć pewne i z pierwszej ręki. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się zawieść na tej bazie bo jak wspomniał przedmówca masz tam garśc obiektywnych informacji prosto od osób które korzystały z usług i dzielą się swoimi odczuciami. Znalazłam Ci nawet dział z kosmetyczkami - http://baza-firm-polskich.pl/Zdrowie_i_Uroda,w0,k428.html. 3maj się i miłej podróży. Oczywiście po wizycie w jakimś gabinecie zamieść swoja opinię, rozwijajmy ten projekt bo naprawdę warto.

Super, o takie informacje wlasnie mi chodziło. Teraz sobie na spokojnie poczytam, wybiorę a jak juz odwiedzę to oczywiście dodam coś od siebie big_smile. Ta baza to bardzo pozyteczna rzecz bo wiele razy szukałam firm, nawet z okolicy i schodziło mi to bardzo bardzo długo, teraz widze że wystarczy poklikać i wszystko widać jak na dłoni.

Dokładnie, dodam jeszcze od siebie ze to bardzo wzmacnia konkurencyjność bo lepsze usługi siłą rzeczy będą miały więcej poleceń i klientów, przez co Ci którzy starają się mniej będą musieli się bardziej przykładać albo zrezygnować. Pozdrawiam.

W taki sposób o tym nie myslałam ale rzeczywiście, masz rację.