Topic: Dodatki do pokoju nastolatki

Witajcie, szukam inspiracji do ożywania pokoju nastoletniej córki. Miała ostatnio przejścia z chłopakiem i dosyć mocno to przeżyła więc chciałbym żeby trochę pozmieniała w swoim zyciu zaczynajac od pokoju. Głebokiego remontu raczej nie będę robił bo nie chcę utrudniać jej życia, ale malowanie, nowe meble ewentualnie jakies dodatki jak najbardziej wchodzą w grę. Pozdrawiam serdecznie.

Re: Dodatki do pokoju nastolatki

Weź się lepiej za tego amanta a nie za pokój. Też mnie kiedyś chłopak nieźle załatwił jak byłam nastolatką to mój ojciec inaczej z nim pogadał smile

Hejka! Mam nadzieję że wszystkie zmiany obgadasz z córką bo dziewczyna się nieźle wkurzy jak zrobisz coś bez jej wiedzy. W każdym razie nie zmieniałabym za dużo, bo czasem jeden detal może zmienić więcej niż gruntowny remont. Myslales moze o jakims obrazie, albo cytacie na płótnie, ktore sa ostatnio bardzo modne? Zobacz sam http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cyt … nie-canvas. Fajne dodatki a można je mieć za pare groszy.

Przepraszam ze się pakuję w Wasz temat ale potrzebuję pomocy. Szukam naklejek z drzewami do pokoju dla dziewczynki 5 latek. Chodzi mi o takie drzewo sporych rozmiarów, niekoniecznie w prawdziwych barwach, które można nakleić nad łóżkiem albo biurkiem. Gdzie to dostanę?

Na przykład w tym sklepie który polecała koleżanka, proszę: http://naklejkomania.eu/9-naklejki-dla-dzieci. Mają tam bardzo duzy wybór róznych naklejek więc polecam obejrzeć wszystkie i zdecydować się czy na pewno chcesz drzewo smile. Chociaż do pokoju dziewczynki to chyba jeden z lepszych dodatków. Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam.

Dzięki, już zamówiłem bo były w dobrych cenach wiec nie miałem na co czekać tym bardziej ze już tydzień są płacze i zale ze córcia chce drzewko na ścianie tongue. Przez wiekszosc czasu mam z tego niezły ubaw, ale juz powoli staje sie to męczace.

Typowy ojciec, ma ubaw z dziecka które płacze ;]. Brawo.

No może źle się wyraziłem, po prostu sprawa jest tak błaha że nie rozumiem tych płaczy tongue