Topic: Gdzie w Szczecinie zrobią mi dobre cyklinowanie podłogi?

Chcę odświeżyć swój drewniany parkiet i szukam jakiegoś dobrego cykliniarza od renowacji. Proszę o poważne propozycje i namiary na fachowców bo podłoga jest wciąż cenna i zależy mi na dobrze wykonanej pracy. Pozdrawiam.

Re: Gdzie w Szczecinie zrobią mi dobre cyklinowanie podłogi?

U mnie to długo trwało zanim się zdecydowałam na jakiegoś konkretnego fachowca, bo też bardzo się bałam że zawali i będzie gorzej niż lepiej. Ale w sumie bym ci poleciła wejść na stronę wytwórni parkietów ze Szczecina szczecinpodlogi.pl i oni tam mają usługi parkieciarskie i  cyklinowaniu podłóg w Szczecinie nie mają sobie równych. Mają różne metody pyłowe i bezpyłowe itd. Ja się na tym tak nie znam ale zaufałam im i naprawdę panowie mi wykonali taką robote że parkiet wygląda jak nowy

Re: Gdzie w Szczecinie zrobią mi dobre cyklinowanie podłogi?

Ja o tym salonie to akurat słyszałam że pół Szczecina podłogi tam kupuje, bo mają porządne materiały, więc pewnie fachowców też mają dobrych smile ja bym dała ci radę jak chodzi o cyklinowanie taką- niezależnie kto to robi najpierw ustal koszty i powiedz dokładnie czego chcesz np. czy lakierowanie i jaką metodą. Uniekniesz nieporozumień.