Topic: Szambo w Łodzi?

Witam. Pisze do Was, ponieważ mam wielce ogromna prosbe. Musze na swojej posesji wymienić szambo. Stare już powoli się zużywa, nie wiem nawet czy czasami nie zaczelo przeciekac. A wiecie, jak to jest  szambem. Wszystko musi być z nim w porządku, nie może się nic zdarzyć. No i dlatego pytam czy wiecie może, czy jeśli chodzi o szamba betonowe System Plus ma może jakąś specjalistyczną firmę, która tym się zajmuje? Wiecie, żeby było zrobione dobrze, porządnie, nie przeciekało i żeby żadnych poprawek później nie potrzebowało.

Re: Szambo w Łodzi?

A to ktoś jeszcze z szamb w ogóle korzysta? Nie ma żadnej możliwości, żeby się podłączyć do kanalizacji i tak sobie załatawić sprawę, a nie bawić się z takimi sprawami jak szambo? Toż to już chyba jakiś przeżytek z epoki kamienia łupanego

No z tym przeżytkiem to kolega chyba trochę pojechał. Ano nie da się, jak się mieszka z dala od innych ludzi. Gdzie mi niby będą ciągnęli kanalizację specjalnie dla mnie przez kilka kilometrów od najbliższego miasta? tongue Nie da się. Dlatego właśnie muszę mieć szambo i pytam tutaj, żeby się zorientować, jak to wygląda.

Jestem trochę zaskoczony, ale powiem szczerze, że chyba rozumiem o co chodzi. No to życzę powodzenia w takim razie z tą sprawą.

Kolego wyżej, nie zawsze wszyscy żyją na takich terenach, gdzie jest podłączona kanalizacja. Znam takie tereny, gdzie prądu nie ma. Ale wracając do rzeczy. Znam taką jedną firmę, która na Twoim terenie powinna dać radę zamontować. Zobacz sobie spszamba.pl. Wiem, na pewno mają szamba System Plus Wieliczka z nich słynie, ale jak sobie poszperasz, to zobaczysz, że na Twoim terenie też powinno się udać ich ściągnąć.

No rzeczywiście, widzę już u nich na stronie, że w Łodzi też. Super, cieszę się, że tu wpadłeś i mi dałeś ten link, przynajmniej sprawa będzie wreszcie załatwiona raz i porządnie.

Nie ma sprawy. Życzę powodzenia i wytrwałości z robotami. big_smile

O tak, to się na pewno przyda. wink