Topic: Szukam biura ksiegowego z certyfikatem

witam wszystkich serdeczenie mam taka sprawe mianowicie nie wiem czemu ale u nas w korpo mamy wymog zebykorzystac z uslug ksiegowych licencjonowanych czyli miec zakontraktowane biuro rachunkowe z certyfikatem Ministerstwa Finansów Poznań to preferowana lokalizacja chociaz oczywiscie jest tez mozliwa wspolpraca na odleglosc. gdybyscie mogli poelcic cos porzadnego, jakas dobra firemke ktora macie sprawdzona w bojach to bede wdzieczny. pozdrawiam najserdeczniej

Re: Szukam biura ksiegowego z certyfikatem

Proponuje ci skorzystac z pomocy Ksiegowosc Sigma bo oni maja ten certyfikat ministra. tak sie sklada ze oni chyba tez sa z Poznania. proponuje wejsc na strone http://www.ksiegowoscsigma.pl/ i zobaczyc co dokladnie oferuja firmom, sprobowad sie dogadac co do ceny itd. mam wrazenie ze oni tez dojezdzaja do klienta zeby odebrac dokumenty takze fajnie

ooo, znam tę firmę, znajomy korzystał, tylko przez kilka miesięcy bo potem zamykał działalność ale bardzo mu do proządku doprowadzili księgi z tego co wiem. miał trochę bałagan a oni to bardzo szybko ogarnęli także pewnie dobrzy fachowcy, umieją liczyć hehe

No teraz o dobrego księgowego jest ciężko. Ja mam znajomego który pracował w urzędzie  skarbowym i dlatego on to bardzo dobrze ogarnia i wie na co urząd zwraca uwagę w przypadku kontroli. dobrze mieć kogoś takiego zaufanego, wszystkim bym polecił ale on się niestety nie zajmuje tym tak na poważnie

No to na poważnie czy nie? I zauważ że on mówi o usługach dla dużej firmy więc tu nie wyjeżdząj z jakimś swoim kolesie.

Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości to albo to sie samemu ogarnia albo w przypadku dużej korporacji jak twoja to robi sie przetarg chyba nie ? a jak nie to poczytaj opinie w necie, ludzie czasem szczerze pisza. przede wszystkim ważne żeby byl porzadek w ksiegach. No i żeby nie zalegać z opłatami wszystkie dokumenty złożone w terminie i tak  dalej. Niestety rachunkowość jest tylko dla sumiennych ludzi a nie jakich tam oszolomów