Topic: Prezent ślubny

Witam wszystkich forumowiczów. Moja przyjaciółka zawsze  była oryginalna. W przyszłym miesiącu odbywa się w jej życiu podwójne wydarzenie: wesele, oraz chrzciny jej nowonarodzonego dziecka. Gabryś jeszcze nie mówi, ale już – jako przyszywana ciocia – pokochałam go całym serduszkiem. Zastanawiam się nad prezentem – odpowiednio dla Malwiny, jak i dla dzidziusia. Nie chcę dawać kwiatów czy czekoladek na prezent weselny, ewentualnie jako dodatek do prezentu. Nie znam się totalnie w tej kwestii. Poradzicie?

Re: Prezent ślubny

Znam świetny sklep, z akcesoriami dla niemowląt i ich mam. Wejdź na stronę wyprawkowy.pl. Nie powinnaś mieć problemu z kupnem prezent dla niemowlaka – chyba, że nie masz jeszcze swoich dzieci i nie wiesz, co potrzebuje taka istotka.

Nie mam dzieci, ale generalnie kocham je, gdyż swego czasu byłam nianią przez kawalątek etatu.

O prezent ślubny to może najlepiej zapytaj przyjaciółkę, lepiej nie kupować nic na własną rękę, bo lepiej zrobić prezent który nie będzie niespodzianką, niż taki, który będzie nietrafiony.

Co do prezentu dla dzidziusia, polecam wejść pod link: http://wyprawkowy.pl/inne-akcesoria-84. Są to głównie rzeczy do higieny, ale ja stawiałbym na nocne krzesełko z pozytywką – do wyboru masz kilka kolorów. Dzieci uwielbiają zabawki, oraz takie gadżety z bajerami, gdzie gra melodyjka, albo po prostu przedmiot wygląda ładnie. Oprócz tego kupując tutaj masz pewność, że krzesełko na drugi dzień się nie zniszczy, nie połamie.

Trzeba sobie zadać pytanie, z jakich przedmiotów najczęściej korzysta niemowlę. Odpowiesz najpewniej: z pieluszek i butelki. Jako, że pieluszki to nie jest zbyt udany prezent na chrzciny, może warto postawić na butelkę? Spory wybór masz pod linkiem: http://wyprawkowy.pl/butelki-i-akcesoria-235. Warto przeczytać informację na stronie, gdzie właściciele sklepu zapewniają, iż butelki są tworzone po konsultacji z ekspertami do spraw żywienia – na pewno wpłynie to na proces karmienia dziecka.