Topic: Pewna inwestycja

Witam sotatnio znajomy zaproponowal mi inwestycje na gieldzie mowi ze jest pewien zysku ale ja nie wiem bo on czesto robi cos na wariata. I tak sie teraz zastanawiam czy mozna mu zaufac. Najchetniej bym to skonsultowal jeszcze z jakas osoba kompetentna, jakims doradca, jest cos takiego?... Bo tak w ciemno to niechce utopic pieniedzy. Chodzi konkretnie o jakies akcje pracownicze czycost takiego...

Re: Pewna inwestycja

Z tego co slyszalem o ostatnich trendach na gieldzie to podobno jak inwestować to wlasnie w akcje pracownicze. one bardzo szybko ida do gory zwlaszcza tych pol panstwowych spolek tak jak bylo z PZU na przyklad. ludzie naprawde ladnej kasy sier na tym dorobili az zaluje ze sie nie zalapalem. ale to takie akcje to ciezko znalezx samemu i najlepiej jakby ci ktos pomnogl (wam ) no chyba ze znajomy wie dokladnie ktore moga szybko zyskac na wartosc. Pozdrawiam

no pewnie ze sa tacy doradcy od gieldy. nie tam zadni maklerzy ktorym chodzi tylko o wlasny zysk tylko fajni doradcy gielfowi. ja korzystam z pomocy tych panow: http://architekcizysku.pl/. do tej pory caly czas stabilny przychod tez wlasnie inwestycja w akcje pracownicze. Takze nie zaluje i polecam

Ja ostatnio też długo się zastanaiwalem w co zainwestować 100 000 i też mi doradzono akcje pracownicze. Ale to robilem przez swoja firme. aczkolwiek trzeba przyznac ze to prawdziwi fachowcy i wilki gieldy ze tak powiem bo maja dluga historie naprawde udanych „ manewrow „ ...

bardzo zyskowne były też te akcje Energy po tej umowie ze skarbem państwa i tam też ludzie ładnie sobie zarobili na akcjach pracowników. szkoda że to nie służy jak powinno i ze ci pracownicy sprzedaja te akcje a nie zarobia na nich.. no ael coż kapitalizm..

no to ja też zgłebie teraz w takim razie temat bo pierwszy raz w zyciu mam wolne srodki do zainwestowania na spokojna emeryturke.... o ile sie uda oczywiscie. pozdrawiam wszystkich gieldowiczow serdecznie