Topic: Wczesna rezerwacja sali na wesele

Mój chłopak w końcu mi się oświadczył i trzeba zacząć szukać jakiegoś miejsca. Wiem, że w Warszawie trzeba dużo wcześniej rezerwować, ślub planujemy za dwa lata. Generalnie się na tym komplenie nie znam bo przecież do tej pory nie było mi to potrzebne. Czy możecie mi powiedzieć gdzie wy polecacie, bo mieliście swoje albo byliścue u kogoś?

Re: Wczesna rezerwacja sali na wesele

Macie gości poza Warszawy, czy wszyscy tutejsi? Chcecie wesele z całą obsługą, czy nastawiacie się że część rzeczy zrobicie samemu? Nno i oczywiscie ile chcecie osób.

Wstepnie liczylismy ok. 120 osób, ale pewnie trochę się obniży, bo ktoś niedojedzie. Mamy trochę gości spoza polski, ale niewielu, i są toludzie młodzi więc dla nich nocleg jkby cos nie jest jakims wielkim problemem. Chcemy zeby wszystko było załatwione, bo jak mówię, nie mamy doświadczenia w niczym z wesel.

W takim razie mam propozycję, jeśli potrzebna ci jest sala weselna salabella.pl może ci zaoferować kilka miejsc, ale najlepsze jest tuż pod – nad zalewem. Jest tam naprawdę pieknie, de facto możesz sobie zrobić weekend weselny, bo są pokoje dla gości i dla młodych. No i najważniejsze – jedzenie jest naprawdę wspaniałe, więc goście nie będą miec powodów do narzekań.

Zdecydowanie uważam, że Salabella w Zegrzu jest świetnym wyborem jeśli chodzi o zajazdy weselne nie mogła sobie znaleźc lepszej lokalizacji i okoliczności przyrody. Byłam tam na weselu przyjaiółki, akurat mogliśmy zostać w pokojach hotelowych na noc i na pewno nie mieliśmy ani jednego powodu do narzekań.

Mówicie, że tam warto? Szukałam sobie jakiegoś cateringu w Warszawie ostatnio, i też mi ta sala wyskoczyla. Ich jeszcze nie próbowałam więc będzie ciekawie, ale chyba musiałabym się tam przejechać, zeby zobaczyć co i jak i pozadawać kilka pytań?

No to jest zawsze lepiej jak pojedziesz osobiście, przeciez jakies rzeczy musisz sprawdzć na żywo, a oni na pewnocię oprowadza po kompleksie i odpowiedzą na wszystkie pytania. Ja bym się nie wahała.