Topic: Suplement olimp sylimaron 100w utrzymaniu prawidłowej pracywątroby?Czy ktoś z was stosował?

Cześć wszystkim. Ostatnio robiłem sobie badania i wyszło że mam problemy z wątrobą. Lekarz powiedział że nie ma czym się martwić ale warto by było kupić jakiś suplement który wspomoże jej pracę. Może ktoś miał podobny problem i wie co warto kupić? Czytałem że sylimaron z olimpa jest często stosowany.

Re: Suplement olimp sylimaron 100w utrzymaniu prawidłowej pracywątroby?Czy ktoś z was stosował?

Jak mam takie problemy to przede wszystkim zadbaj o odpowiednią dietę. Na pewno nie powinieneś spożywać zbyt dużej ilości tłuszczy, warto też przerzucić się na potrawy gotowane a nie te smażone. W internecie znajdziesz nawet gotowe rozpiski jak taką dietę ułożyć.

Re: Suplement olimp sylimaron 100w utrzymaniu prawidłowej pracywątroby?Czy ktoś z was stosował?

Kolega dobrze ci radzi, suplement na pewno pomoże ale jeżeli dieta będzie ciężka dla tego narządu to później może być o wiele gorzej. Zrezygnuj z niezdrowego jedzenia a bardzo szybko zobaczysz poprawę w wynikach wink

Sama stosuję olimp sylimaron 100. Bardzo korzystnie wpływa on na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz wspomaga procesy trawienia. Tutaj na stronie http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … 0-kapsulek masz wszystkie informacje na temat tego środka wink Warto spróbować!

Skoro już mówimy o stronie aptekabezrecepty24.pl to znajdziesz tam też dużo innych środków wspomagających wątrobę oraz ich dokładny skład. Słyszałem też że ryby dobrze działają bo zawierają zdrowe tłuszcze smile

Żeby nie zakładać to zapytam jeszcze o to tutaj. Potrzebuję jeszcze jakiś sprawdzony syrop na kaszel ale taki który mogą stosować osoby dorosłe jak i dzieci.

Ja mam zawsze w domowej apteczce stodal syrop 200 ml starcza na dość długo a bierzesz nie więcej niż jedną łyżkę kilka razy dziennie. Dostaniesz go prawie wszędzie a jak potrzebujesz skład to na http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … rop-200-ml masz wszystko dokładnie opisane wink

Co by nie wymyślili to i tak chyba nic nie zastąpi dobrego i sprawdzonego syropu z cebuli. Stosuję go od dawna i zawsze pomaga na wszystko tongue

Ja bym się przemęczył i go wypił ale wiesz jak jest z dzieciakami, strasznie ciężko je namówić do samej cebuli już nie mówiąc o mleku z czosnkiem. Chyba jednak syrop lepiej się tutaj sprawdzi. Dzięki za odpowiedzi i życzę wam żebyście nie chorowali wink