Topic: Jak poprawić funkcjonowanie oczu i wątroby za pomocą środków dostępnych w aptece?

Cześć, ostatnio przeżyłem nieprzyjemną przygodę związaną z alkoholem. Miałem trudne momenty w swoim życiu i po prostu piłem tego alkoholu zdecydowanie za dużo. Jednak wyszedłem już na prostą, dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół, dzięki temu zacząłem bardziej szanować swoje ciało. Po gruntownych badaniach okazało się, że moja wątroba nie jest już w tak dobrym stanie, jak kiedyś. Dostrzegłem też, że mój wzrok również już nie służy tak, jak przed moimi eksperymentami z alkoholem. Czy da się jakoś temu zaradzić? Polecicie mi jakieś suplementy, leki?

Re: Jak poprawić funkcjonowanie oczu i wątroby za pomocą środków dostępnych w aptece?

Ciesz się i dziękuj Bogu, że w porę uwolniłeś się z tej śmiercionośnej sytuacji. Znam wiele przypadków, gdzie nadmierne spożywanie alkoholu przyczyniło się do utraty wzroku, a nawet do śmierci. Ty dostałeś nauczkę i dobrze, że skorzystałeś z szansy, którą dostałeś. Życzę Ci wszystkie-go dobrego!

Re: Jak poprawić funkcjonowanie oczu i wątroby za pomocą środków dostępnych w aptece?

Mi ostatnio też pogorszył się od wzrok, wprawdzie nie od alkoholu, ale też nie było to przyjemne. Okulistka poleciła mi kapsułki Vitalux, które należy stosować regularnie, aby bardzo szybko zobaczyć (i to dosłownie) efekty. Na stronie internetowej: https://www.aptekagemini.pl/group/vitalux możesz dowiedzieć się więcej o tych produk-tach oraz o ich działaniu.

A nosisz okulary?

Nie, ale chyba powinienem o tym pomyśleć, będzie mi wygodniej.

Mój mąż stosował kapsułki Vitalux i już nie narzeka na słabnący wzrok. Cieszę się bardzo, bo on pracuje przed komputerem, więc dotychczas naprawdę się męczy. Używa także jakichś na-wilżających kropli do oczu.

Racja, oczy można oszczędzać nie tylko lekami, ale także wspomóc ich regenerację kroplami albo na przykład przyciemnieniem jasności monitora, oderwaniem się co jakiś czas od pracy.

A co polecacie w przypadku wątroby?

Jeśli chodzi o wspomaganie regeneracji wątroby, nie znam nic lepszego, niż sylimarol. Znam wiele osób stosujących te tabletki i wszyscy chwalą, głównie dobry skład. Stosujesz trzy tabletki dziennie i w ten sposób możesz ochraniać ten ważny narząd przed szkodliwymi substancjami, tabletki pomagają też w regeneracji wątroby.