Topic: Potrzebny specjalista od żylaków w Poznaniu – kogo polecicie?

Witam wszystkich, którzy odwiedzają to miejsce smile)) Mam problem z żylakami, a właściwie to z ich leczeniem. Od jakigoś czasu mam już dość wyraźnie odznaczające się żyalki na nogach i jest to czas najwyższy, żeby zajął się nimi specjalistwa. Tylko wszędzie terminy są takie, że szkoda gadać. Podobno w Poznaniu jest dużo lepiej, więc chciałem zapytać kogoś, kto był już tutaj i leczył się, czy można szybko dostać się na zabieg związany z żylakami?

Re: Potrzebny specjalista od żylaków w Poznaniu – kogo polecicie?

No mój drogi masz ten prpblem co i ja i tak sobie myślę, że nawet połowa naszych rodaków. Niestety żylaki często są bagatelizowane, a później są same problemy. Ale z tego co wiem, bo ja jeszcze operacji nie miałam, to w Poznaniu faktycznie można bardzo szybko i zdiagnozować chorobę i później poddać się zabiegowi...

Potwierdzam i to nie ze słyszenia tylko z autopsji. Miałam już operację żylaków i wyszło rewelacyjnie. Niepotrzebnie się bałam i teraz żałuje tylko, że tak długo się zastanawiałam. Operację miałam w Poznaniu i generalnie od podjęcia decyzji o badaniu do wykonania zabiegu minęły może jakieś 3 tygodnie...

No to rzeczywiście bardzo krótki okres, właśnie o czymś takim myślę, nie napisałaś tylko,gdzie robili Ci zabieg...

Dowiadywałam się praktycznie chyba we wszystkich przychodniach i szpitalach. W końcu trafiłam tutaj http://chirurgianaczyn.pl/, gdzie od dawna leczą żylaki Poznań jest więc miejscem, gdzie każdy potrzebujący znajdzie ukojenie dla swoich nóg przede wszystskim. Na stronie przychodni jest cennik i opisane są inne zabiegi, jakich podejmują się tutaj specjaliści...

No ja na początek to może tylko zylaki, ale w przyszłości kto wie, człowiek nie jest jeszcze taki stary, żeby nie mysleć o sobie, jako o kimś atrakcyjnym.

I to jest bardzo dobre podejście do zycia. Nie ma co czekać na lepsze dni tylko trzeba działać, ja od dawna wyznaję taką zasadę i jej się będę trzymała smile))

To mówicie że taki zabieg nie boli, to dobrze wiedzieć, bo ja akurat z obawy przed bólem jakoś się wstrzymuje przed wybraniem się do lekarza. Ale skoro tak, to chyba warto skorzystać z takiej możliwości jak medycyna na to pozwala.