Topic: Gdzie zamawiać wyposażenie sal konferencyjnych?

Gdzie zamawiać wyposażenie sal konferencyjnych w sensie urządzenia audio-video i centralnego sterowania? Proszę o polecanie firm oferujących również montaż i w ogóle pełną opiekę nad wszystkim. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Re: Gdzie zamawiać wyposażenie sal konferencyjnych?

Hej, powiem ci szczerze że w zasadzie rzadko się korzysta z takich urządzeń. Wiem to bo pracuję w firmie z dwoma salami konferencyjnymi - większą i mniejszą. Nie pamiętam kiedy ostatnio urzywaliśmy telewizora czy cokolwiek takiego. Według mnie pieniadze wyrzucone w błoto.

Czyli przerost formy nad treścią smile. Pracowałem w kilku firmach które mimo braku wyraźnej potrzeby inwestowały w wielkie telewizory i super rzutniki a i tak się z nich nie korzystało. W tej kwestii wszystko zależy od firmy, prawda jest taka że mimo wszystko zdecydowana wiekszosc potrzebuje i korzysta ze specjalnych systemów audiovideo i z centralnego sterowania ale to już szefowie najlepiej wiedzą smile

Wiem o co chodzi ale u mnie naprawdę potrzeba takiego systemu. Proszę nie wracać już do budżetówki albo innych tworów nie liczących się z pieniedzmi tongue

hehe, nie ma problemu big_smile. Sprawdź sobie tę firmę: http://www.providio.pl/kompleksowe-wypo … yjnych.php, montują pełne wyposażenie sal konferencyjnych, wraz z centralnym sterowaniem pod które możesz podpiąć co tylko sobie zażyczysz, wedle potrzeb. Co do cen to w porównaniu do innych firm koszty są nieduże, a jakość urządzeń z górnej półki. Nie pamiętam żeby u mnie coś się zepsuło ale w razie czego masz zapewniony pełen serwis. Mam nadzieje ze pomogłem, pozdro!