Topic: Obróbka szkła w Poznaniu - gdzie znajdę dobry zakład?

Drodzy forumowicze i forumowiczki, jesteśmy z żoną w trakcie budowy domu i potrzebujemy sporo szklanych elementów, ponieważ taki mamy projekt. Szukamy jednak jakiegoś zakładu obróbki szkła, który zajmie się wszystkimi elementami. Nie chcielibyśmy drzwi zamawiać w jednym miejscu, a balustrady w innym. Znacie coś wartego polecenia?

Re: Obróbka szkła w Poznaniu - gdzie znajdę dobry zakład?

Chodzi tylko o balustrady i drzwi czy coś więcej? Wiedząc dokładnie jakie elementy szklane chcecie wykorzystać, łatwiej będzie wybrać odpowiednią firmę. Z reguły każda ma inny zakres usług.

Chodzi o lustra, drzwi, balustrady, kabinę prysznicową i kilka zewnętrznych daszków. Raczej nic innego już nie powinno pojawić się w projekcie.

W takim razie ja poleciłbym przeźmierowską firmę Con-Vitro - oferują oni spory zakres usług tego typu, więc na pewno moglibyście zrealizować całe zamówienie w jednej firmie. Warto oczywiście wcześniej dowiedzieć się czy na pewno jest taka możliwość, bo pewnie będzie ono czasochłonne.

Faktycznie, jeżeli potrzebna jest Wam obróbka szkła w Poznaniu to lepszego przedsiębiorstwa chyba nie dacie rady znaleźć. Pod linkiem http://oferta.convitro.com.pl/oferta/ znaleźć można pełną ofertę tego zakładu, a jeżeli czegoś nie ma to warto jeszcze zadzwonić i podpytać, bo posiadają oni takie umiejętności i doświadczenie, że nie wierzę, że jakiegoś zadania nie byliby w stanie wykonać. Wszystkie te elementy, które Wy potrzebujecie wykonają na pewno. U mnie zakładali kabinę prysznicową i wszystkie lustra - każdy z elementów robiony na wymiar z dbałością o milimetry, nie ma mowy o pomyłkach. Raczej nie macie co się zastanawiać.

A jakie są orientacyjne ceny u nich? Powiecie coś na ten temat? Nie wiem na jaki wydatek się przygotować, a wiem że szkło jest dość drogie.

Fakt, szkło trochę kosztuje, ale jak to dokładnie będzie wyglądać to nie jestem w stanie powiedzieć, bo realizują oni indywidualne zamówienia i każde jest wyceniane odrębnie - nie ma stałych stawek.

W takim razie dziękuję za wszelkie porady i wskazówki. Skontaktuję się z nimi i dowiem się reszty u samego źródła:)