Topic: Szukam firmy, która postawi schody granitowe wewnętrzne!

Wraz z żoną postanowiliśmy, że na piętro naszego domu prowadzić będą schody granitowe, ale mamy problem, bo nikt nie zna żadnego wartego polecenia zakładu, który trudni się takimi zadaniami. Może Wy kogoś polecicie?

Re: Szukam firmy, która postawi schody granitowe wewnętrzne!

Jakby chodziło o drewniane schody to sam bym zaoferował swoje usługi, więc zastanówcie się. Dębowe drewno to tak samo elegancki materiał jak marmur. Może nawet zaoferowałbym Wam niższą cenę.

Decyzja jest już podjęta i to ma być marmur, dziękujemy jednak za propozycję, może jeszcze kiedyś będziemy potrzebowali takich usług:)

Polecam firmę ONYX! Wykonują oni różne konstrukcje z kamienia - podłogi, parapety, blaty i właśnie schody. Ja nie korzystałem z ich usług, ale kilku sąsiadów zawsze ich chwali i dziwi się dlaczego nie zrobię sobie wreszcie kamiennych schodów. Chyba też będę musiał się zdecydować:)

Jak mowa o firmie ONYX to również muszę się wtrącić. Mam schody granitowe wewnętrzne właśnie od nich i są świetne - wszyscy zachwycają się ich wyglądem. Dodam tylko, że musicie postawić na jakieś rozwiązanie antypoślizgowe, bo można się wywrócić. Na stronie http://www.poznan.onyxmarmury.pl/schody/ jest kilka słów na temat usług oraz fotografie z wcześniejszymi pracami, więc od razu będziecie mogli zobaczyć na co ich stać.

Dziękuję bardzo za link oraz rady!