Topic: Kto wie, gdzie najlepiej kupić poduszkę 40x40?

jestem typem kobiety, która lubi mieć dużo poduszek smile Wiecie, trochę taka królewna ze mnie. Teraz chcę wymienić swoje jaśki, bo do tej pory miałam z takim granulatem, który się zbił w kulkę i śpi się co najmniej niewygodnie na nich. Pomyślałam o silikonowych włóknach, ale nie wiem, czy to najlepsze wyjście. Wiecie, gdzie kupić takie poduszki 40x40?

Re: Kto wie, gdzie najlepiej kupić poduszkę 40x40?

Przede wszystkim zrezygnuj z wszelkich syntetyków. Są niezdrowe dla naszego organizmu, wbrew temu, co często niektórzy próbują nam wcisnąć.

Też tak myślę. Dużo zdrowsze są poduszki puchowe, które można dostać w naprawdę atrakcyjnych enach. Raz, że puch jest bardziej miękki, dwa, że nie zbija się w takie bryły. Jak ostatnio zamawiałem poduszki 40x40 z puchu z tego sklepu: https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Poduszki-40x40-jaski/52. Wierz mi, lub nie, ale są naprawdę świetne. Miękkie, głowa nie zapada się w nich tak, że de facto leżysz na materacu, tylko pierze odpowiednio ją podtrzymuje, więc kark nie boli.

A co z alergiami? Ja sama jestem alergiczką, która dosyć mocno reaguje na alergeny hmm

Wiesz, zasadniczo alergia na pierze nie jest powszechna. To alergia na roztocza jest dużo częstsza, a bierze się ona z tego, że ludzie najzwyczajniej nie dbają o swoje kołdry. U tego producenta odpowiednio się oczyszcza pióra, wygotowuje je, więc jeśli będziesz dbać o poduszkę, to nie będziesz miała problemu z atakami astmy, czy kataru wink