Topic: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

Cześć! Myślałem o sobie jako o człowieku zaradnym, jednak projekt i budowa obory jest zadaniem przerastającym mnie. Szukam firmy, która wykona to za mnie.

Re: Potrzebuję pomocy przy budowie obory!

A masz jakieś konkretne wymagania co do obory? Od tego zależy cena, ponieważ większość firm budujących konstrukcje tego typu, uruchamia kalkulator kosztów i uzależnia ostateczny koszt od grupy czynników, na które klient ma wpływ.

Nie znam się na tym jakoś szczególnie, liczę na doradztwo ze strony firmy realizującej dla mnie budowę obory. Chcę jednak, aby moje zwierzęta w oborze czuły się komfortowo i bezpiecznie. Widziałem obory niektórych moich sąsiadów – gdybym był osobą wścibską, to już dawno bym to gdzieś zgłosił. Te obory są za małe, zbudowane na systemie uwięzionym. Ja zaś chcę oborę wolnostanowiskową.

Teraz, na szczęście, coraz więcej osób wybiera właśnie obory wolnostanowiskowe.

Budową takich obór zajmuje się firma Solid Hale Stalowe. Zamówienie budowy obory w firmie jest dobrą inwestycją, na pewno będziesz zadowolony z końcowego efektu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda budowa obory w firmie przytoczonej wyżej przez kolegę, wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … cze/obory/. Jest tam przedstawiony proces realizacji zlecenia. Budowa obory odbywa się w systemie, którego oczekujesz – wolnostanowiskowym. Na pewno obora nie będzie za mała ani krępująca dla Twoich zwierzątek. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zadzwonić do firmy, albo napisać e-maila.