Topic: Co myślicie o drewnianych żaluzjach?

Chcę kupić do domu, konkretnie do kuchni drewniane żaluzje. Powiedźcie mi, jak takie żaluzje sprawdzają się w codziennym użytkowaniu? Warto wydawać na nie pieniądze? Ostatecznie takie zaluzje są duzo drozsze od tych zwyklych, aluminiowych i troche szkoda by było wyrzucić pieniadze w błoto.

Re: Co myślicie o drewnianych żaluzjach?

a dlaczego chcesz kupic takie ciezkie zaluzje nie lepiej kupic cos lekkiego jakies rolety rzymskie czy cos w ten desen?

Bo zwyczajnie mi się podobają i będą pasowały do mojej kuchni. Tylko nigdy nie korzystałam z takich rolet i nie wiem, czy nie ma z nimi jakichś problemów w czasie użytkowania. To dość duża inwestycja, więc wolę sie upewnic.

Niczym nie ryzykujesz. Takie żaluzje są wyjątkowo trwałe, a poza tym producent lub monter zawsze da Ci na nie odpowiednio długą gwarancje. Tylko nie bierz produktu z byle jakiej firmy. Jak jesteś z okolic Szczecina to zerknij sobie na tę strone http://fabrollo.pl/zaluzje-drewniane/. Masz tam krótki opis samych rolet i ich właściwości. Możesz też od razu zamówić to co Cię interesuje, albo przynajmniej dowiedzieć się o cene.