Topic: Jaką drukarnię 3D polecacie?

Przy nowych projektach jest troche zamieszania i musze wiele rzeczy przygotowac sama. No i wiele rzeczy musi być wydrukowanych w druku 3D. Jaką drukarnię 3D polecacie?

Re: Jaką drukarnię 3D polecacie?

teraz druk 3D jest coraz bardziej popularny. A jednak sporo rzeczy ułatwia to. U mnie znajomi maja drukarke 3D wiec w sumie u nich drukuje i nigdzie wiecej.Poszukaj może w necie to cos znajdziesz?

Re: Jaką drukarnię 3D polecacie?

Najwazniejsza rzecza przy drukowaniu 3D jest filament colorfabb oferuje duzy wybor filamentow w roznych kolorach. Wiec można wydrukowac tak jak się chce. Nie da się ukryc, ze teraz powszechniejszym staje się  ze w domu jest drukarka cnc pozwala na zastosowanie technologii komputerowej która zapewnia precyzje i estetyke. Sam jak musze cos drukowac w druku 3D to jednak latam po miescie, wiec u mnie to od przypadku do przypadku. No a jak ktos chce mieć szybki skaner 3D to przypada się scanify który pomoze nam zeskanowac płaskorzeźby i nie tylko. Poza tym ma możliwość skanowania rzeczy które sa w ruchu. Wiec jednak mimo wszystko to urzadzenie pozwala na wiele.

Re: Jaką drukarnię 3D polecacie?

Jak duzo drukujesz w 3D to może sama kup drukarke 3D? I wtedy nie masz klopotu z szukaniem drukarni.

Re: Jaką drukarnię 3D polecacie?

Przedmioty, które drukuje nam drukarka 3D to jednak w wielu sytuacjach okazuja się ze sa niezbędne. A mimo wszystko ten rodzaj usług i tak się rozwija dosc dynamicznie.